• Неодамнешно
HappyField Нане Жолта Тен Ткиво Пом Poms за Свадба Декорација Булчински Туш Декорација Родово-Неутрални Бебе Туш Декорација Роденден Украси Bachelorette Партија Дома Декор 12PCS

HappyField Нане Жолта Тен Ткиво Пом Poms за Свадба Декорација Булчински Туш Декорација Родово-Неутрални Бебе

Buyers rating:
DEN 213.36

Количина на стоки

Се создаде прослава во минути со оваа прекрасна ткиво пом poms сет!Овој сет е идеален за нане жолта тен свадби, нане жолта тен булчински тушеви, нане жолта тен bachelorette партија, нане жолта тен бебето тушеви, нане жолта тен родендени или која било друга партија.Нане жолта тен ткиво хартија пом poms пакет,вклучуваат 12pcs во нане жолта тен мешани големини : 4 парчиња нане(2*10inch+2*12inch); : 4 парчиња жолта(2*10inch+2*12inch);4 парчиња тен(2*10inch+2*12inch).Таа изгледа одлично виси од тавани, вратите, и осветлување тела, монтирани на ѕидовите, или се користи како табела centerpieces.Економичен начин да го додадете топла боја во вашата партија настан или само ги красат вашата соба.Декорација на олтарот, да се изгради фото кабина позадина, или за да се создаде основа за торта табела - можностите се бескрајни!.Секој еден има бела лента за лесно екранот.Пред укината и пре-сече, се што треба е да пената нив и надвор.Се создаде прослава во минути со оваа прекрасна ткиво пом poms сет!Овој сет е идеален за нане жолта тен свадби, нане жолта тен булчински тушеви, нане жолта тен bachelorette партија, нане жолта тен бебето тушеви, нане жолта тен родендени или која било друга партија.Нане жолта тен ткиво хартија пом poms пакет,вклучуваат 12pcs во нане жолта тен мешани големини : 4 парчиња нане(2*10inch+2*12inch); : 4 парчиња жолта(2*10inch+2*12inch);4 парчиња тен(2*10inch+2*12inch).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат