• Неодамнешно
Zorpia ноќта на Вештерките Партија Украси Портокал Црна Виолетова Боја Ткиво Пом Пом Фенер Саќе Топката Украси за Роденден Дома Декор Хорор Партија Материјали

Zorpia ноќта на Вештерките Партија Украси Портокал Црна Виолетова Боја Ткиво Пом Пом Фенер Саќе Топката Украси

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

ВИСИ ХАРТИЈА ПАРТИЈА ДЕКОРАЦИЈА на СОБАТА - Со сите во еден убав материјали, одлична идеја да го олеснат до партијата, совршен за роденден, булчински туш, булчински, забава, свадба, матура, дома декорација, бебе туш, расадник, прослава, Божиќ, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, падот украси, фестивал декорација, или други on-сајт.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - 18pcs во вкупно, 7pcs ткиво хартија цвет пом poms,4pcs хартија саќе топката и 7pcs хартија фенери, панделки се вклучени.Свадба Булчински Туш Виси Хартија Фанови Украси - се Облекуваат вашиот ноќта на Вештерките партија, десерт маси, свадба ангажман, бебе туш, ноќта на Вештерките партија, фестивали, carnivals, булчински тушеви, роденден партии, денот на вљубените, денот на Благодарноста.ЕДНОСТАВНА МОНТАЖА - Само следете ги инструкциите на илустрација слика да се направи вашиот хартија пом poms цвеќе и хартиени фенери.Уживајте во вашиот DIY време. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Ние обезбедуваме 48-ден парите назад и 24-месечен гарантен.Па се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Овие портокал црна, виолетова ткиво хартија пом poms хартија цвет хартија фенери ноќта на вештерките серија декорација ќе биде одличен прилог на вашето ноќта на Вештерките партија.Пакет : 3 x 12 инчи хартија фенер (виолетова x 1; портокал x 1; црна x 1) 3 х 8 инчен хартија фенер (виолетова x 1; портокал x 1; црна x 1) 1 x 10 инчен портокал хартија фенер 3 х 8 инчен саќе топка (виолетова x 1; портокал x 1; црна x 1) 1 x 10 инчен пурпурна хартија пом poms 1 x 8 инчен црна хартија пом poms 5 x 6 инчи хартија пом poms (виолетова x 1; портокал x 2; црна x 2).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат