• Неодамнешно
Ноќ На Вештерките Партија Декорација За Полнење, Црна, Портокалова Пурпурна Виси Ткиво Хартија Pompoms Хартија Фенери, Круг Фенери Прослава Куќа Градина Материјали Та

Ноќ На Вештерките Партија Декорација За Полнење, Црна, Портокалова Пурпурна Виси Ткиво Хартија Pompoms Хартија

Buyers rating:
DEN 1466.40

Количина на стоки

Пакет се вклучени : 12pcs ткиво хартија пом poms,4pcs хартија фенери, лента вклучени.Димензии : Дијаметар - 10inch. 3 Бои : Црна, Портокалова Пурпурна.Лесно да се Соберат : цвет и laterns се испраќаат рамна, претходно укината и пре-сече,она што треба да направите е да се одвиваат и се откажам.Партија се Залага за : Совршен за Роденден, Бебе туш, Булчински Туш Декорација, Свадба, Годишнини, Кујна чај партија, бебе соба декорација, Дома декорација на Маса centerpieceetc.Карактеристики : Нашата ткиво хартија цвет мешани хартија фенери комплет се рачно изработени премиум квалитет ткиво хартија,тие се пред-укината и пре-сече,многу е лесно да се соберат, тие се едноставни за да се откажам насекаде како таванот, табели, ѕидови,столици, или дрвото е гранки,тие се совршени за празнична партија украси,Свадбена церемонија, Годишнини, деца роденден, Бебе туш кабина, Кујна чај партија, бебе соба декорација, Соба декорација и сите видови на внатрешна или надворешна прослава,кои помагаат да се зачин до вашата партија декорација.Пакет Спецификации : Вкупно : 16pcs во еден пакет 4 * Црна пом poms - (4pcs 10") 4 * Портокал пом poms - (4pcs 10") 4 *Темно Виолетова пом poms - (4pcs 10") 2 *Црна фенери - (2 парчиња 10") 2 *Портокал фенери - (2 парчиња 10") панделки вклучени.Фенер поставување на Настава : 1. Се прошири фенер внимателно. 2. Вметнување на проширувач низ голем отвор на врвот на фенер. 3. Притиснете го проширувач и вметнете две convexes во две претходно биле вклучени.Оваа постапка треба да се постапува многу внимателно за да се избегне конвексни кршење на хартија,сега ќе имаме убава круг фенер и да се обеси, со панделка!Пом пом цвет постави Инструкции : 1.Ве молиме повторно да се тесни на лента во центарот на пред-намалување на цвет. 2.Се одвиваат на хартија цвет, одделување на ткиво хартија слоеви за да го отворите pompoms,нежно ја прилагодите цвет топка и да се направи целосна. 3.Виси тоа каде што како страна на лентата.Производ Гаранција : 35 дена пари назад & 365 дена гаранција.ние обезбедуваме 24 часа услуга.Ве молиме кликнете на Додади во Кошничка ако ви се допаѓа нашиот производ.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат