• Неодамнешно
xigua Тропски Flamingos Виси Патување Toiletry Кеса – Големи Козметика и Toiletries Организатор со 3 Прегради| Лична Нега и Хигиена Чанта

xigua Тропски Flamingos Виси Патување Toiletry Кеса – Големи Козметика и Toiletries Организатор со 3 Прегради|

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Главната патент торба има голем капацитет за чистење на лицето, лосион, туш гел, шампон, итн.Козметички торба : донесува двонасочна лизгачот дизајн, лесен и издржливи, главната патент торба, и 5 жартиери внатре Вметнете торба.Мултифункционален и виси тип за лесен пристап на Нашите три-парче патување toiletry поставите нема да биде неотпакувани и се плеткаш вашиот countertop.Простор за Заштеда на енергија - Помалку е повеќе кога патувате во право?Нашите виси торба ти дава многу простор за складирање на сите ваши патувања essentials сите додека не cluttering вашиот куфер.Користете го приложениот кука да се откажам туш торба за во бања врата, туш прачка или крпа решетката за брз пристап до вашиот хигиенски производи.Спецификација на производот Материјал : Twill ткаат добра парцела платно (100% полиестер влакна) Големина : Перење торба : (ширевте) должина 29cm*висина 66cm (11.Рака мие торба големина 11.4 во) Козметички торба : должина 24cm*висина 16.Користам Прилика Многу погоден за вашето патување, спортување, фитнес, кампување, семејство, хотел итн.Козметички торба : се усвојува двонасочна лизгачот дизајн, кој е удобен и издржливи., 4 мали еластичен вметнете џеб може да се одржи патување колекции; транспарентни торба на врвот може да се одржи паста за заби, чешли, памук влошки, бенд-сида, итн.Четка торба : Постојат 12 различни големини на картичката слотови + транспарентен ПВЦ простор во внатрешноста.Постои транспарентен ПВЦ оддел внатре за да се спречи прашина.4 во*26in) (Укината) должина 29cm*висина 21cm*ширина 6cm (11.4inch/ козметички торба големина 9.Лесен За Употреба - Нашата Количка Торба карактеристики на тешки метали виси кука, па можете да се откажам вашата торба задната врата или на крпа полици, и тоа е секогаш лесно да пристапите и безбедни од spillages и пневматиците.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот

Голем капацитет, разумни изгледот, пренослив дизајн, простор за заштеда на енергија.Мулти џеб дизајнот,

DEN 263.76
Kipling Amalfi Toiletry Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kipling Amalfi Toiletry Торба

100% Најлон.Најлон.Димензии : 9"L x 5.5"H x 5", D Тежина : 0.4 lbs.Јачина на звук : 4 L.Пред zip џеб.Amalfi е совршен toiletry торба

DEN 1536.00