• Неодамнешно
Обичај Желка Море Патување Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено Козметички Торба Шминка Организатор Водоотпорен за Шампон Полна Големина Конте

Обичај Желка Море Патување Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено Козметички Торба Шминка

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

【Голем Капацитет】23*10*47cm/9*4*18.5 инч.Секој козметички торба дизајниран со 1 главниот zippered џеб, 4 мали патент пошта(се состои од 1 преден џеб, 1 водоотпорен ПВЦ џеб & 2 mesh џебови), лесно да ги организирате вашите козметички четки, лицето измијте го, toiletries, козметика, нега на кожата производи, шампон, четките за заби, итн. 【Издржлив Материјал】Оваа шминка торба направен од висок квалитет на twill крпа, кој е лесен и издржливи.Здрав крои и тешки материјал се обезбеди тоа може да застане многу предмети, дизајниран со дното плоча може да биде постабилна да се задржи торба е форма и не ќе биде надвор од форма лесно. 【Лесен за Употреба】Оваа toiletry торба патна торба со бесење кука, кој поддршка да висат на бања, туш прачки, или на doorknobs, правење на вашиот toiletries и козметика прикажани јасно за брз пристап.Свитлива и има мека рачка, лесно може да се стави во вашиот куфер или да се користат како една рачна ташна. 【Мулти-Цел】На патување toiletry торба е совршен за салата туш, активности на отворено, патување случај, шминка складирање, кампување, сали, бизнис патување, одмор, секојдневна употреба.Добро направи стилски дизајн е совршен подарок за вашето семејство, девојка, мајка, жена, шминка уметник, итн. 【Лесно се Грижи】Препорачува миење на рацете за да се задржи жив боја, ја обеси во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, не присилува надвор (делумно се исцеди е во ред).Зошто да се избере нашиот toiletry торба? 1. Материјал : висок квалитет twill платно, лесен и трајни 2. Големина : 23*10*47cm/9*4*18.5 инчен 3. Голем Капацитет : 1 главни zippered џеб, 4 мали патент пошта (се состои од 1 преден џеб, 1 водоотпорен ПВЦ џеб & 2 mesh џебови) 4. Дизајн : Ова toiletry торба патна торба со бесење кука, за поддршка да висат на walll, врата и др. Мека рачка : Оваа шминка торба е количка со мека рачка, лесно го стави во вашиот куфер или да се користат како една рачна ташна, лесно да се преземе и складирање тоа. Дното плоча : нека целата торба може да биде постабилна да се задржи торба е форма и не ќе биде надвор од форма лесно. 5. Цел : Погоден за салата туш, активности на отворено, патување случај, шминка складирање, кампување, сали, бизнис патување, одмор, секојдневна употреба. 6. Совршен подарок за пријатели, семејство, сопруга, шминка уметник, birthday (роденден), Божик, Нова Година, денот на Мајката, итн. 7. Ве молиме имајте во предвид : Препорачува миење на рацете, а Не присилува надвор (делумно се исцеди е во ред) Не исплакнете обеси во сенка Железо на ниска температура 8. Топло Услуга : Ако нешто тргне наопаку со вашиот toiletry торба, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем што е можно побрзо!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат