• Неодамнешно
HUSSRITY Toiletry Торба Trippy Туѓо Лавра Виси Патување Toiletry Торба Dopp Комплет за Бричење Торба Toiletry Организатор Шминка Козметички Торба За Жени Мажи

HUSSRITY Toiletry Торба Trippy Туѓо Лавра Виси Патување Toiletry Торба Dopp Комплет за Бричење Торба Toiletry

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Четири мали внатрешните прегради, една пред патент оддел, две мрежа џебови, еден ПВЦ џеб.Дизајнот и бојата се погодни за мажи или жени.Toiletry торба со бесење кука, висат копии од туш или крпа управување со корисна врвот кука, што го прави лесно да се видите и да пристапите до зачувани содржините.Компактен, здрав, преносни, лесни, добро спакувани, што го прави добро и за деловни патувања, патува, салата, кампување, за домашна употреба и повеќе.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК&РАЗНОВРСНА : Ако сте во потрага за неверојатен подарок идеја, ќе љубов нашата патување toiletry торба.Ние и ветуваме да обезбеди најдобра услуга на клиентите некогаш.65 lb Облик : Правоаголник Бренд : HUSSRITY Шема : Trippy Туѓо Лавра Информација за Производот : A пространа toiletry торба во класичниот компактен облик ви овозможи лесно да се чува во еден куфер, ковчегот, или ранец.Посебна вашиот работи во категории, така што брзо можете да ги организирате вашите лични предмети и да се обезбеди доволно простор за разни потреби.Може да се стави вашите шминка, шампон, лосиони, бричење алатки, четка за заби, паста за заби и така натаму, сите на едно место.Објектот Специфики : Материјал : Twill Крпа Димензии : 9x4x18.ВИСИ КУКА : На јадицата дизајн ви овозможува да се откажам оваа toiletry кеса на бања врата, туш прачка или крпа железнички, ви овозможуваат да користите toiletries и да зачувате простор, лесно продавница за тоа кога не е во употреба.Една пространа toiletry торба во класичниот компактен облик ви овозможи лесно да се чува во еден куфер, ковчегот, или ранец.5 инчен/ 23x10x47 cm Тежина : 0.Пакетот Вклучува : 1* Trippy Туѓо Лавра Toiletry Торба Белешки : вистинската боја можеби малку различен од сликата се прикажани поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings кога фотографирате.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Трајни twill ткаенина, сигурен мазна патентите и лепенка, добро sewned шевовите и да се справи, секој детал на овој патување toiletry торба е delicately направени, кои ви даваат висок квалитет на користење на искуството кое ќе трае долго време.Еден пред патент џеб, кој обезбедува дополнителни складирање со лесно.Голема главниот џеб ви држи големи патување essentials како шампон, лосиони или целосна големина контејнер организирани.Тоа може да се користи како toiletry миење торба, шминка торба, козметички торба, патување за полнење , бричење торба комплет, dopp комплет.И нејзините издржлив материјал, виси кука, лесно го зграби-и се оди рачка, едноставна системот за класификација се направи ќе патува самоуверено знаејќи дека вашиот toiletries ќе се води во своето место.Две мрежа џебови и еден ПВЦ џеб, одделни ваши работи во категории, така што брзо можете да ги организирате вашите лични предмети и да се обезбеди доволно простор за разни потреби.На горниот дел од главниот џеб е направена од мрежа, можете брзо да се најде она што ви треба преку мрежа.Направи вашето патување удобно да ги имаат сите вашите потреби во една кеса.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76