• Неодамнешно
SINYUE Розова Голем Капацитет Водоотпорен Четки Организатор Торба Патување Toiletry Торба за Жени/Девојки Совршен за Патување/Секојдневна Употреба

SINYUE Розова Голем Капацитет Водоотпорен Четки Организатор Торба Патување Toiletry Торба за Жени/Девојки Совршен

Buyers rating:
DEN 550.32

Количина на стоки

[Материјал & Size] : Нашата патна торба е направен на СТП, трајни, здрав, Водоотпорен, може да се користат долго време.држете се чисти и уредно ги организирате вашите шминка додатоци.Големина : 23*12*14cm. [Голем Капацитет] : На Toiletry Торба не само што може да се одржи toiletries и шминка, Но исто така може да се одржи на парфем, шампон, четка за заби, козметички прибор и Мали тело измијте се, телото масло, се соочува со лосион, кармин.И вие исто така може да го користите за да се приспособат на вашиот телефон, earring, види или нараквица. [Совршен Подарок Избор] : Ова toiletry Патна Торба е погоден за патување сад, козметички прибор за складирање кутија.Па тоа е одличен подарок за себе љубовник, мајка или било членови од семејството и пријателите. [Мултифункционален Торба] : Вие не може да се купи тоа како се мијат торба, патна торба, козметички торба, Преносни Козметички Торба, па дури и молив случај или на раката во чантата. [Уникатен Дизајн] : Креативни Гроздобер Стил На Моделот.Повеќе привлечна и убава. ♥[Пакетот Вклучува] : 1 Buc Toiletry Торба . ♥[Тежина] : 260g. ♥[Мулти-функција на Дизајнирање] : Ова се мијат торба не се користи само за toiletries и шминка, Но исто така може да се одржи на парфем, шампон, четка за заби, козметички додатоци.И може да се купи тоа како една рачна ташна за складирање на вашиот телефон, earring, белегзија или кармин ✿[Идеален Подарок Избор] : Оваа патна торба е совршен подарок за себе или за вашите пријатели.може да се купи тоа како присутна за да им даде на вашиот пријател, љубовник или вашето семејство, на нивниот роденден или фестивал.Ако има било какви сомнежи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Ви благодариме!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kipling Amalfi Toiletry Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kipling Amalfi Toiletry Торба

100% Најлон.Најлон.Димензии : 9"L x 5.5"H x 5", D Тежина : 0.4 lbs.Јачина на звук : 4 L.Пред zip џеб.Amalfi е совршен toiletry торба

DEN 1536.00
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот

Голем капацитет, разумни изгледот, пренослив дизајн, простор за заштеда на енергија.Мулти џеб дизајнот,

DEN 263.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76