• Неодамнешно
Cipway виси патување преносни toiletry торба носат-отпорни, водоотпорен со голем капацитет козметички торба мулти-слој количка за складирање шампон средството за смекну?

Cipway виси патување преносни toiletry торба носат-отпорни, водоотпорен со голем капацитет козметички торба

Buyers rating:
DEN 455.76

Количина на стоки

1. Високо-квалитетни материјали : мека и поместена платно ткаенина, удобно и ретро убавина во исто време, трајни, носат-отпорни, еколошки, водоотпорен и здрав двојно патент, секој детаљ е внимателно направена за да ви донесе долготрајни високи-се користи искуство. 2. Големи димензии : 9*4*18.5 инч.Можете да ги зачувувате козметика, шампон, четка за заби, паста за заби, итн.во една кеса.На мал простор во предниот исто така, може да се стави на хартија за крпи и други мали предмети, така што не¡t треба да се плаши да биде нејасна.Објекти за да се направи вашиот поудобно патување. 3. Мулти-оддел : Овој мулти-оддел спојки доаѓа со кука, главната џеб, четири оддел џебовите, пред џеб, две мрежа џебови, и zippered PVC кеса.Транспарентна мрежа торба ви овозможува да се визуелизира вашиот предмети и чувајте ги сите на вашиот toiletries и бричење резерви во ред. 4. Дизајн : На ивица додава ретро чувствуваат, и задниот дел на прекривачот со повеќе прегради, која е убава и заштедува простор.На јадицата ја прави вашата toiletries и козметика и прикажува и лесно да се преземе.На дното со дното плоча може да биде постабилна под притисок и може да биде укината. 5. Мултифункционален : Можете да го користите овој мултифункционален toiletry чантата во салата, кампување, долги патувања или други активности на отворено.Тоа е удобен и лесен за носење.Тоа е идеален подарок за себе, семејството и пријателите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Kipling Amalfi Toiletry Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kipling Amalfi Toiletry Торба

100% Најлон.Најлон.Димензии : 9"L x 5.5"H x 5", D Тежина : 0.4 lbs.Јачина на звук : 4 L.Пред zip џеб.Amalfi е совршен toiletry торба

DEN 1536.00
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76