• Неодамнешно
HUSSRITY Toiletry Торба Ананас Шема Виси Патување Toiletry Торба Dopp Комплет за Бричење Торба Toiletry Организатор Шминка Козметички Торба За Жени Мажи

HUSSRITY Toiletry Торба Ананас Шема Виси Патување Toiletry Торба Dopp Комплет за Бричење Торба Toiletry Организатор

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Трајни twill ткаенина, сигурен мазна патентите и лепенка, добро sewned шевовите и да се справи, секој детал на овој патување toiletry торба е delicately направени, кои ви даваат висок квалитет на користење на искуството кое ќе трае долго време.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 9x4x7.3 инчи.Една пространа toiletry торба во класичниот компактен облик ви овозможи лесно да се чува во еден куфер, ковчегот, или ранец.Може да се стави вашите шминка, шампон, лосиони, бричење алатки, четка за заби, паста за заби и така натаму, сите на едно место.Направи вашето патување удобно да ги имаат сите вашите потреби во една кеса.ПОВЕЌЕ ПРЕГРАДИ : Една од главните џеб со 4 вертикална џебови уредно организирани вашиот големо патување essentials.Еден пред патент џеб, кој обезбедува дополнителни складирање со лесно.Две мрежа џебови и еден ПВЦ џеб, одделни ваши работи во категории, така што брзо можете да ги организирате вашите лични предмети и да се обезбеди доволно простор за разни потреби.ВИСИ КУКА : На јадицата дизајн ви овозможува да се откажам оваа toiletry кеса на бања врата, туш прачка или крпа железнички, ви овозможуваат да користите toiletries и да зачувате простор, лесно продавница за тоа кога не е во употреба.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК&РАЗНОВРСНА : Ако сте во потрага за неверојатен подарок идеја, ќе љубов нашата патување toiletry торба.Компактен, здрав, преносни, лесни, добро спакувани, што го прави добро и за деловни патувања, патува, салата, кампување, за домашна употреба и повеќе.Тоа може да се користи како toiletry миење торба, шминка торба, козметички торба, патување за полнење , бричење торба комплет, dopp комплет.Дизајнот и бојата се погодни за мажи или жени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот

Голем капацитет, разумни изгледот, пренослив дизајн, простор за заштеда на енергија.Мулти џеб дизајнот,

DEN 263.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76