• Неодамнешно
Обичај Валентин Ден Љубов Дрво во Пролет Патување Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено Козметички Торба Патување Организатор Водоотпорен за Ба?

Обичај Валентин Ден Љубов Дрво во Пролет Патување Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

【Голем Капацитет】23*10*47cm/9*4*18.5 инч.Секој козметички торба дизајниран со 1 главниот zippered џеб, 4 мали патент пошта(се состои од 1 преден џеб, 1 водоотпорен ПВЦ џеб & 2 mesh џебови), лесно да ги организирате вашите козметички четки, лицето измијте го, toiletries, козметика, нега на кожата производи, шампон, четките за заби, итн. 【Издржлив Материјал】Оваа шминка торба направен од висок квалитет на twill крпа, кој е лесен и издржливи.Здрав крои и тешки материјал се обезбеди тоа може да застане многу предмети, дизајниран со дното плоча може да биде постабилна да се задржи торба е форма и не ќе биде надвор од форма лесно. 【Лесен за Употреба】Оваа toiletry торба патна торба со бесење кука, кој поддршка да висат на бања, туш прачки, или на doorknobs, правење на вашиот toiletries и козметика прикажани јасно за брз пристап.Свитлива и има мека рачка, лесно може да се стави во вашиот куфер или да се користат како една рачна ташна. 【Мулти-Цел】На патување toiletry торба е совршен за салата туш, активности на отворено, патување случај, шминка складирање, кампување, сали, бизнис патување, одмор, секојдневна употреба.Добро направи стилски дизајн е совршен подарок за вашето семејство, девојка, мајка, жена, шминка уметник, итн. 【Лесно се Грижи】Препорачува миење на рацете за да се задржи жив боја, ја обеси во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, не присилува надвор (делумно се исцеди е во ред).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Kipling Amalfi Toiletry Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kipling Amalfi Toiletry Торба

100% Најлон.Најлон.Димензии : 9"L x 5.5"H x 5", D Тежина : 0.4 lbs.Јачина на звук : 4 L.Пред zip џеб.Amalfi е совршен toiletry торба

DEN 1536.00
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76