• Неодамнешно
Toiletry Патна Торба Козметички Шминка Oragnizer со Бесење Кука за Жените, водоотпорен Држачот за Сад, Toiletries, Додатоци Сет

Toiletry Патна Торба Козметички Шминка Oragnizer со Бесење Кука за Жените, водоотпорен Држачот за Сад, Toiletries,

Buyers rating:
DEN 309.12

Количина на стоки

Најлон водоотпорен.Голема Верзија : Големина 9.8 x 7.8 x 4.7 инчи, тежат само 5.2 унца, совршено пристојно компактен и свитлива големина, без било bulkiness.Висок Квалитет : Нашата симпатична toiletry торба се направени од издржлив водоотпорен најлон.Силна виси кука, најдобри патент!.Виси за Лесен Пристап : приложениот виси кука ви овозможува да се откажам кеса на бања врата, туш прачка или крпа решетката за брз пристап до вашиот toiletries, како и едноставно чување на вашето патување случај кога не е потребен.Мултифункционален Торба, За Секојдневна Употреба или Патување : Лесно се вклопуваат големи нега на кожата производи, проширување, здрав, преносни, лесни.Нашите toiletry патник торба е совршен избор и лични точка да се стави во вашиот куфер за секој бизнис или семејни патување, кампување, на плажа или салата.Симпатична Подарок и Разноврсна : Секој од нашите големи торбичка е жив боја, тоа е една симпатична подарок за вашата мајка, пријателка, сопруга и ќерка.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Kipling Amalfi Toiletry Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kipling Amalfi Toiletry Торба

100% Најлон.Најлон.Димензии : 9"L x 5.5"H x 5", D Тежина : 0.4 lbs.Јачина на звук : 4 L.Пред zip џеб.Amalfi е совршен toiletry торба

DEN 1536.00