• Неодамнешно
xigua Gnome И Печурки Виси Патување Toiletry Кеса – Големи Козметика и Toiletries Организатор со 3 Прегради| Лична Нега и Хигиена Чанта

xigua Gnome И Печурки Виси Патување Toiletry Кеса – Големи Козметика и Toiletries Организатор со 3 Прегради|

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Козметички торба : се усвојува двонасочна лизгачот дизајн, кој е удобен и издржливи.Голем Капацитет - Нашите три-парче toiletry сет вклучува преносни toiletry торба, козметички торба и четка торба.4inch/ козметички торба големина 9.Совршен Подарок - Некој мора да има за сите патници и идеален подарок за семејството и пријателите.4 во) Козметички торба : должина 24cm*висина 16.Користете го приложениот кука да се откажам туш торба за во бања врата, туш прачка или крпа решетката за брз пристап до вашиот хигиенски производи.Количка за дизајн, заштеда на простор и лесно да се носат.Повеќе Прегради Организатор - рачен toiletry торба : целата торба е отпечатена, постојат две транспарентен пвц патент мрежа џебови внатре, и мрежа главниот патент торба.Лесен За Употреба - Нашата Количка Торба карактеристики на тешки метали виси кука, па можете да се откажам вашата торба задната врата или на крпа полици, и тоа е секогаш лесно да пристапите и безбедни од spillages и пневматиците.4 во*26in) (Укината) должина 29cm*висина 21cm*ширина 6cm (11.Рака мие торба големина 11.Четка торба : Постојат 12 различни големини на картичката слотови + транспарентен ПВЦ простор во внатрешноста.Постои транспарентен ПВЦ оддел внатре за да се спречи прашина.Користам Прилика Многу погоден за вашето патување, спортување, фитнес, кампување, семејство, хотел итн., 4 мали еластичен вметнете џеб може да се одржи патување колекции; транспарентни торба на врвот може да се одржи паста за заби, чешли, памук влошки, бенд-сида, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76