• Неодамнешно
xigua Божиќ Цвет Виси Патување Toiletry Кеса – Големи Козметика и Toiletries Организатор со 3 Прегради| Лична Нега и Хигиена Чанта

xigua Божиќ Цвет Виси Патување Toiletry Кеса – Големи Козметика и Toiletries Организатор со 3 Прегради| Лична

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

4 во) Козметички торба : должина 24cm*висина 16.Рака мие торба големина 11.Спецификација на производот Материјал : Twill ткаат добра парцела платно (100% полиестер влакна) Големина : Перење торба : (ширевте) должина 29cm*висина 66cm (11.Четка торба : Постојат 12 различни големини на картичката слотови за лесно складирање на шминка четки, eyeliner и други предмети.Повеќе од доволно џебови и прегради за складирање на сите ваши toiletry и чешлање додатоци., и постојат два еластична ластичињата од надвор да се одржи вашата четка за заби; транспарентни перниче на долниот дел може да се одржи еден мал шише на кармин или Други предмети, како на пример, четки може безбедно да се врши заедно со toiletries и козметички производи во текот на патувањето.Исто така, може да биде укината за лесно носење.Голем Капацитет - Нашите три-парче toiletry сет вклучува преносни toiletry торба, козметички торба и четка торба.Количка за дизајн, заштеда на простор и лесно да се носат.3 во) Четка торба : (ширевте) должина 29cm*висина 21cm (11.4 во*26in) (Укината) должина 29cm*висина 21cm*ширина 6cm (11.Совршен Подарок - Некој мора да има за сите патници и идеален подарок за семејството и пријателите.9 во) Карактеристики на три-парче миење торба рачен toiletry торба : целата торба е отпечатена, постојат две транспарентен пвц патент мрежа кеси во внатрешноста, и со мрежа главниот патент торба.5 cm*ширина 8.Четка торба : Постојат 12 различни големини на картичката слотови + транспарентен ПВЦ простор во внатрешноста.Козметички торба : се усвојува двонасочна лизгачот дизајн, кој е удобен и издржливи.Таму е главната торба со патент 5 еластична вметнете џебови во внатрешноста, која може да се одржи сенката за очи, лабава прав, eyeliner, кармин и други козметика.3inch/ четка торба големина 11.Постои транспарентен ПВЦ оддел внатре за да се спречи прашина.Мултифункционален и виси тип за лесен пристап на Нашите три-парче патување toiletry поставите нема да биде неотпакувани и се плеткаш вашиот countertop.Простор за Заштеда на енергија - Помалку е повеќе кога патувате во право?Нашите виси торба ти дава многу простор за складирање на сите ваши патувања essentials сите додека не cluttering вашиот куфер.Користам Прилика Многу погоден за вашето патување, спортување, фитнес, кампување, семејство, хотел итн.3) (Укината) должина 29cm*висина 10cm (11.Користете го приложениот кука да се откажам туш торба за во бања врата, туш прачка или крпа решетката за брз пристап до вашиот хигиенски производи.4inch/ козметички торба големина 9.Главната патент торба има голем капацитет за чистење на лицето, лосион, туш гел, шампон, итн.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Kipling Amalfi Toiletry Торба
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Kipling Amalfi Toiletry Торба

100% Најлон.Најлон.Димензии : 9"L x 5.5"H x 5", D Тежина : 0.4 lbs.Јачина на звук : 4 L.Пред zip џеб.Amalfi е совршен toiletry торба

DEN 1536.00
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот

Голем капацитет, разумни изгледот, пренослив дизајн, простор за заштеда на енергија.Мулти џеб дизајнот,

DEN 263.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76