• Неодамнешно
Обичај Pandas Патување Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено Козметички Торба Патување Организатор Водоотпорен за Бања Полна Големина Шампон клима

Обичај Pandas Патување Виси Toiletry Торба Персоналните Шминка Големи Прилагодено Козметички Торба Патување

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

【Голем Капацитет】23*10*47cm/9*4*18.5 инч.Секој козметички торба дизајниран со 1 главниот zippered џеб, 4 мали патент пошта(се состои од 1 преден џеб, 1 водоотпорен ПВЦ џеб & 2 mesh џебови), лесно да ги организирате вашите козметички четки, лицето измијте го, toiletries, козметика, нега на кожата производи, шампон, четките за заби, итн. 【Издржлив Материјал】Оваа шминка торба направен од висок квалитет на twill крпа, кој е лесен и издржливи.Здрав крои и тешки материјал се обезбеди тоа може да застане многу предмети, дизајниран со дното плоча може да биде постабилна да се задржи торба е форма и не ќе биде надвор од форма лесно. 【Лесен за Употреба】Оваа toiletry торба патна торба со бесење кука, кој поддршка да висат на бања, туш прачки, или на doorknobs, правење на вашиот toiletries и козметика прикажани јасно за брз пристап.Свитлива и има мека рачка, лесно може да се стави во вашиот куфер или да се користат како една рачна ташна. 【Мулти-Цел】На патување toiletry торба е совршен за салата туш, активности на отворено, патување случај, шминка складирање, кампување, сали, бизнис патување, одмор, секојдневна употреба.Добро направи стилски дизајн е совршен подарок за вашето семејство, девојка, мајка, жена, шминка уметник, итн. 【Лесно се Грижи】Препорачува миење на рацете за да се задржи жив боја, ја обеси во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, не присилува надвор (делумно се исцеди е во ред).Зошто да се избере нашиот toiletry торба? 1. Материјал : висок квалитет twill платно, лесен и трајни 2. Големина : 23*10*47cm/9*4*18.5 инчен 3. Голем Капацитет : 1 главни zippered џеб, 4 мали патент пошта (се состои од 1 преден џеб, 1 водоотпорен ПВЦ џеб & 2 mesh џебови) 4. Дизајн : Ова toiletry торба патна торба со бесење кука, за поддршка да висат на walll, врата и др. Мека рачка : Оваа шминка торба е количка со мека рачка, лесно го стави во вашиот куфер или да се користат како една рачна ташна, лесно да се преземе и складирање тоа. Дното плоча : нека целата торба може да биде постабилна да се задржи торба е форма и не ќе биде надвор од форма лесно. 5. Цел : Погоден за салата туш, активности на отворено, патување случај, шминка складирање, кампување, сали, бизнис патување, одмор, секојдневна употреба. 6. Совршен подарок за пријатели, семејство, сопруга, шминка уметник, birthday (роденден), Божик, Нова Година, денот на Мајката, итн. 7. Ве молиме имајте во предвид : Препорачува миење на рацете, а Не присилува надвор (делумно се исцеди е во ред) Не исплакнете обеси во сенка Железо на ниска температура 8. Топло Услуга : Ако нешто тргне наопаку со вашиот toiletry торба, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем што е можно побрзо!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Козметички Торба за Жените Бизнис Патување за Бесење со Кука Патент Мулти Џеб Салата Патување Миење Торба Горниот

Голем капацитет, разумни изгледот, пренослив дизајн, простор за заштеда на енергија.Мулти џеб дизајнот,

DEN 263.76