• Неодамнешно
Дизни Мики Партија Прилагодлива за Миење Торба

Дизни Мики Партија Прилагодлива за Миење Торба

Buyers rating:
DEN 1799.04

Количина на стоки

Патент затворање. 29 см x 21 cm x 15 см изработена од ABS.Содржи две прегради, еден патент џеб и еден џеб со еластична бенд за подобрување на организацијата.Можноста да се носат со вграден-во рамо, рака или да ја прилагодат за куфер со назад рака да се спаси space.Zip повлекува со катанец дупки.Производителот гаранција може да не се применува.ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Мики доаѓа прекрасен повеќе од било кога се возела неговата сопствена партија во оваа збирка на suitcases, pushchairs и toiletries, сите од нив во ABS, и во четири убави бои : сина, бела, црвена и сина.Мики се случува да донесат насмевка секој пат кога ќе се погледне во овие suitcases полн со шарени и добро расположение.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76