• Неодамнешно
Fnova Големи Toiletry Перниче за Патување со Бесење Кука, водоотпорен Козметички Шминка Торба, Преносни Голем Капацитет Патувањето Организаторот за Полна големина Toiletries

Fnova Големи Toiletry Перниче за Патување со Бесење Кука, водоотпорен Козметички Шминка Торба, Преносни Голем

Buyers rating:
DEN 599.76

Количина на стоки

【Разноврсна Употреба Прилики】Компактен и humanize дизајн направи шминка торба повеќе лесен за употреба и лесно да се носат. 2 Средината Главната Преграда : Чувајте ги вашите големи патување essentials како шампон, Сончање спреј, лосиони или целосна големина контејнер организирани.Исто така, може да се стави некои секојдневен објект како полнење кабел, слушалка и здравствени производи. Исто така, на предниот џеб е одлично место за чување на кармин, притисне прав и дневни објект.Четка слотови : 8 големи слотови да се одржи различни големини на бранеа и ПВЦ покрие заштити од добивање валкани.Шминка организаторот го задржува вашата козметика, патување додатоци и лични toiletries предмети во голема цел, само да уживаат во удобноста на козметички кеси носи.Исто така идеален подарок за вашиот љубовник, пријатели и семејството. 1 Врвот Оддел : Продавница мали предмети како лицето маска, забен конец, и парфем. 【Leakproof Комори Дизајн】Опремени 2 големи главниот прегради со мрежа пошта и еластична бендови кои може да се вклопат за големини на шишиња и се чува исправени шишиња, третиот џеб наменета за шампони,туш гел, кои се лесно да излегуваат во јавноста, се стави мокри предмети во неа за да ги задржат другите сува. 【Шминка Руменило Складирање】задниот џеб е дизајниран за шминка љубовници за чување на разни големина на шминка четки и сенки, руменило, highlighter палета.Користи PVC покрие со лепенка за заштита на четки од добивање на валкани и да се заштити организацијата од прав прашина, го покрие, исто така, може да се чистат лесно. Овој пренослив toiletry кеси може да се прошири до 8 различни големина складирање прегради кои се доволно за да се приспособат на сите вашата козметика, шампон, лични предмети и други toiletries.【Ултра Голема Toiletry Торба】Целосно исполнет димензија : 14.Транспарентен оддел : Погоден да се стави на вашата сенки, руменило и highlighter палета или други essentials ви треба. 1 Дното Оддел : Отстранлив џеб за флексибилно користење или стави некои приватни лични предмети.Погоден за вашето семејство патување за да се спакуваат сите мажи, жени и деца toiletries.Одлично место за чување на вашиот кармин или притиснат во прав и се направи допир-up шминка полесно.Со 8 посебен оддел дизајн, нашиот Fnova toiletry торба ќе биде вашиот најдобар партнер дали сте оди на бизнис патување или долгорочно патување.Нема потреба грижете се обоени течни ќе го уништи козметички торба повеќе.Во задниот џеб (кога ќе виси торба, тоа ќе ви покаже во исто време).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76