• Неодамнешно
Toiletry Патни Торби, APREUTY Голем Капацитет Козметички Патна Торба со Бесење Кука Вдп Toiletry Патувањето Организаторот на Патувањето Essentials за Жени (Розева)

Toiletry Патни Торби, APREUTY Голем Капацитет Козметички Патна Торба со Бесење Кука Вдп Toiletry Патувањето

Buyers rating:
DEN 551.76

Количина на стоки

✈✈✈ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : голем капацитет toiletry торба, големина : 13,5" x 10" x 5.5" (свиткан), 13" x 38" (ширевте).Оваа виси toiletry торба може да се прошири до 9 складирање џебови, што е доволно да се одржи вашата козметика, toiletries, бањи патување колекции, секојдневно носат на објекти/употреба кеси, и го носат на багаж за сите жени & мажите. ✈✈✈НАДГРАДИ ПАТЕНТ & СПРАВИ со РАКА&КУКА ДИЗАЈН : надградена патент се направени од алуминиумски материјал, кој е помеко и здрав.Силни се справи дава повеќе погодност во употреба.Назад рака дизајн може да биде фиксиран на багаж количка, што е погодно да се користи и да се избегнува недостаток на внатрешниот простор во куферот.На 360 степени rotatable кука е не се лизга и издржливи, кои лесно може да се закачи во купатило, гардероба, и на други места, заштеда на простор и лесно да се преземе. ✈✈✈ПОВЕЌЕ СКЛАДИРАЊЕ ПРОСТОРИ : Повеќе големини на транспарентен ПВЦ џебови може да се користи за чување на toiletries и козметика да ги задржи организирани.Можете да изберете џеб според големината на објектот.Главната торба со неколку еластична ремени може да се задржи вашата козметика во исправена позиција за да се спречи течни од протекување надвор и soiling внатрешна кеса.Предниот џеб е дизајниран со 8 картичка слотови за чување на различни шминка четки, и транспарентен капак може да се спречи вашите четки од добивање валкани. ✈✈✈ВДП МАТЕРИЈАЛ : toiletry торба е направен на Вдп сомот полиестер праска ткаенина, со мека на допир.Подебел материјал го прави toiletry торба повеќе издржлив и може да застане за повеќе предмети.Неколку транспарентен ПВЦ мали кеси се додаваат во внатрешноста да се направи вашиот складирање објекти јасно на прв поглед. ✈✈✈ОСТАНЕ ОРГАНИЗИРААТ Користите овие повеќе џеб toiletry вреќи за да се намали забуната и држете се организирани.Многу погодна за користење во козметиката, toiletries, бебе производи, жилети, електронска опрема, парфеми, очила за сонце, кармини, лицето препарати за чистење, крпи, пасоши и друго.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Козметички Торба За Жените ,Симпатична Пространа Шминка Кеси Патна Торба Козметичката Торбичка за Шминка Четки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Козметички Торба За Жените ,Симпатична Пространа Шминка Кеси Патна Торба Козметичката Торбичка за Шминка Четки

ღღDURABLE МАТЕРИЈАЛ:Мека полиестер материјал и живописни печатени шминка кеси, исто така, површината е в�

DEN 1404.00
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76