• Неодамнешно
Премиум Виси Патување Toiletry Торба за Мажи и Жени - XL Капацитет Бања и Туш Организатор Комплет - Водоотпорен Хигиена Торба со Здрав Кука за Toiletries, Шминка, Шампон, Козме?

Премиум Виси Патување Toiletry Торба за Мажи и Жени - XL Капацитет Бања и Туш Организатор Комплет - Водоотпорен

Buyers rating:
DEN 766.80

Количина на стоки

【Водоотпорен Издржливи Материјали】 : На toiletry торба е направен од 420 D најлон оксфорд ткаенина, водоотпорен и солза-отпорни, висока еластичност, употреба на преносни, исклучителна изведба, најдобар квалитет.Тоа е лесно да се избрише чисти и брзо се суши.На трајни патент е помеко, никогаш не заглавил.Што виси кука е погодно за виси на toiletry торба каде, тешки-должност виси кука, брз пристап, и простор за заштеда. 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ】- Size : 11.0 х 4.5 x 9.5 инчи.Совршен употреба на јачината на звукот инженерство принципи, повеќе капацитет отколку други слични производи.4 странични џебови со еластична ремени, 3 zippered мрежа џебови и главни простор за складирање со 3 внатрешниот пошта.Толку многу посебни прегради можете безбедно да се складира и лесно да ги организира сите вашата бања toiletries, козметика, шминка и други патни додатоци, одговара за Целосна Големина toiletry Шишиња и ги држи исправени.Погоден за Семејство/Двојка или долгорочно Патување. 【Повеќе Прегради】 : Повеќе исправена мрежа прегради со патент затворање внатре за мали предмети или колекции за складирање.Тоа е погодно да го носи вашиот toiletries,козметика,шминка, шампон, туш гел, паста, четка, бричење, патување додатоци, и вашите лични предмети.Можете да ги средиме предмети на прв поглед, одличен дизајн на оваа toiletry складирање торба го прави вашето патување да се релаксираат и пријатно. 【МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ПАТУВАЊЕ TOILETRY КОМПЛЕТ】 : Совршено функционира како toiletries торба, патување шминка организатор, виси козметички патна торба, туш торба, патување бања торба, се мијат торба, бричење dopp торба комплет.Идеален за одмор, службено патување, апарати за домаќинство, салата, шминка, отворено активности (кампување, пикник), бања организација.Одличен избор за Црниот петок, Ден на Мајката,денот на Благодарноста & Божиќ Подарок идеја. 【ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА! 】 : Не губете време и пари на други мало toiletry кеси ако имате многу нешта да се носат.Ние гарантираме за добар по продажба на услуги за овој објект.Ве молиме да бидат сигурни да се купи!.Всушност, тоа ќе го направат вашето патување животот е многу поедноставен и помалку загрижувачки, бидејќи вие не треба да носат пластични кеси во аеродромите и железничките станици или се грижите за неуредна, протекување несреќи се случуваат внатре во вашиот носат на торба!Колку што вашата имагинација е на работа, вие НИКОГАШ не ќе го снема користи за овој одличен организатор торба!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Кокосови палми Ананас Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Коралниот Гребен Шема Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Шумски Дрвја Животни Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Сончоглед Над Гранџ Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76
Козметички Торба За Жените ,Симпатична Пространа Шминка Кеси Патна Торба Козметичката Торбичка за Шминка Четки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Козметички Торба За Жените ,Симпатична Пространа Шминка Кеси Патна Торба Козметичката Торбичка за Шминка Четки

ღღDURABLE МАТЕРИЈАЛ:Мека полиестер материјал и живописни печатени шминка кеси, исто така, површината е в�

DEN 1404.00
Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Патување Toiletry Најлон Кеса Dopp Комплет за Бричење Торба Ретро Дрвен Сад Знаме Шминка Случај Козметика Организаторот

◆Внимание:Не биде тажен ако сте во можност да го најдете тоа што ви се допаѓа.Да потрае некое време да с

DEN 71.76