• Неодамнешно
USTYLETONER Remanufactured B231000 Тонер Кертриџ соодветна Замена за Lexmark B2338 B2338dw B2442dw B2546dn B2546dw B2650dn Тонер за Принтер (Црна,2 Парчиња)

USTYLETONER Remanufactured B231000 Тонер Кертриџ соодветна Замена за Lexmark B2338 B2338dw B2442dw B2546dn B2546dw

Buyers rating:
DEN 1992.00

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : 2-Pack Црна B231000 Тонер Кертриџ.Компатибилен Печатач Модели : Lexmark B2338dw B2442dw B2546dn B2546dw B2650dn B2650dw MB2338adw MB2442adwe MB2546ade MB2546adwe MB2650ade MB2650adwe Принтери.Висок Принос : 3,200 Страници секој Тонер Кертриџ при 5% покриеност (30% страници повеќе од другите).Ние обезбедуваме Тонер Касети за да ви даде најдобар избор за вашата дневна печатење потреби.Премиум материјали и ригорозни процесот на производство се обезбеди професионален изглед исписи.Она што гаранција ќе можете да ја добиете од нас?Ако било кој од нашите производи се неисправни, ние ќе ви обезбедиме со бесплатен враќање или целосно враќање на средствата.Она што е во Пакет ? 2-Pack Црна B231000 Тонер Кертриџ.Компатибилен Печатач Модели : B2338dw Печатач B2442dw Печатач B2546dn Печатач B2546dw Печатач B2650dn Печатач B2650dw Печатач MB2338adw Печатач MB2546ade Печатач MB2650ade Печатач MB2442adwe Печатач MB2546adwe Печатач MB2650adwe Печатач Снимање на Вашиот Моменти Тонер Касети ви обезбеди со свежи исписи на документи.Светло-обоени Тонер Касети за производство на фото-квалитет, живописни графики.Нула Отпад Технологијата Ние се подобри квалитет на печатење преку високо квалитетни суровини.Нашите патрони користите Паметна Чипови конструиран да се достави точниот износ на Тонер на секоја страна, намалување на отпадот и максимизирање на печатење јачина на звук.Точно-во-Живот Исписи Со префинет Тонер, сите исписи се светли и живописни, без слабо, не сива, не ленти.Исписи Остане Долго Исписи нема да исчезнат за години, затоа што ние ги користиме на сферични Тонер, која има ниски точки на топење.Совети пред Купување ве Молиме потврдете дека сте ја одбрале правилната Тонер Кертриџ за вашиот печатач.Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да ја e-mail на нас, ние ќе се реши проблем за вас, како е можно поскоро.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат