• Неодамнешно
1 Пакет Висок Принос HP 131X Црна Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 131A 131X CF210A CF210X за HP Laserjet Pro 200 Боја M251nw M251n M251 M276n M276nw Печатач

1 Пакет Висок Принос HP 131X Црна Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за HP 131A 131X CF210A CF210X за HP Laserjet

Buyers rating:
DEN 623.76

Количина на стоки

Висок Страница Принос : за 2,400 Страници во 131 X 131 A Црн тонер касети, база на 5% попуст покриеност на А4 хартија.Тонер Име : 131 X 131 A CF210 X Remanufactured Тонер Касети : за Да се користат со Laserjet Pro 200 Боја M251nw M251n M251 M276n M276nw Печатач.Пакет содржи : 1 Пакет на Remanufactured Тонер Касети за HP 131 X Црна и 1 x упатството за Корисникот.HP 131 X тонер касети се прилагодат најновите надгради чип кој може брзо да се признати од страна на печатач.да ensure100% компатибилност и reliabilityfor исклучителни перформанси provideslong-трајни печатење искуство.Произведени строго според ISO9001 & ISO14001 & STMC сертификат, ве молиме да се чувствуваат лесно да се користи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат