• Неодамнешно
MaxInk TN321K Тонер Кертриџ соодветна Замена за Коника Minolta Bizhub C224e C364e C284e C224 C284 C364 Печатач Тонер Кертриџ (Црна, 1-Pack)

MaxInk TN321K Тонер Кертриџ соодветна Замена за Коника Minolta Bizhub C224e C364e C284e C224 C284 C364 Печатач

Buyers rating:
DEN 3839.76

Количина на стоки

Пакет се Вклучени : Црна 1-Pack TN321 K Тонер Кертриџ.Висок Страница Приноси : Секој Тонер Кертриџ до 27,500 Страници врз основа на 5% покриеност (Буква/А4).Компатибилни Печатачи : Bizhub C224e C364e C284e C224 C284 C364 Печатач.Производот е изградена на ISO9001 и ISO14001 Фабрика Стандарди.Ние се стремиме кон совршенство на печатење, само за удобност во вашиот живот.Она што може да се добие од пакетот?1-во Пакет Black TN321 K Тонер Кертриџ.Компатибилни Печатачи : Bizhub C224e Bizhub C364e Bizhub C284e Bizhub C224 Bizhub C284 Bizhub C364 Details & Точност : High-end тонер касети да управувате со комплицирани слика рендерирање.Секој малку на искра ќе се појавува и во печатена работа.Лепило тонер прав, отпорни на боја исчезнува од сите видови.Материјали &Изведба : Премиум материјали обезбедува high Compatibility и сигурен перформанси.Нашите патрони се тестирани за да се обезбеди конзистентност,квалитет отпечатоци кои одговараат на сликата/текст се гледа onone е печатач и на компонента ниво и со печатените тестови.Повеќе Слоеви на Заштита : Нашиот производ е заштитен со strongmultilayered пакување за да се намали можноста од оштетување.За време на транспортот и да се обезбеди вашиот производ доаѓа безбедно.Ако имате нешто прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат