• Неодамнешно
ЛИЦА 3-Pack Црна TN431BK TN-431BK Тонер Кертриџ Компатибилен TN431 TN-431 Замена за Брат ХЛ-L9310CDWT L9310CDWTT DCP-L8410CDW MFC-L8610CDW L8690CDW L8900CDW Печатач.

ЛИЦА 3-Pack Црна TN431BK TN-431BK Тонер Кертриџ Компатибилен TN431 TN-431 Замена за Брат ХЛ-L9310CDWT L9310CDWTT

Buyers rating:
DEN 2928.00

Количина на стоки

Пакет содржина : 3 Pack Црна TN431 BK Тонер Кертриџ.Страница Принос : До 3200 страници на Тонер Кертриџ при 5% Покриеност.Компатибилни печатачи : ХЛ-L8260 CDW L8360 CDW L8360 CDWT L9310 CDW L9310 CDWT L9310 CDWTT DCP-L8410 CDW MFC-L8610 CDW L8690 CDW L8900 CDW L9570 CDWT L9570 CDW Печатач.Рафинирани тонер прашок обезбедува професионален изглед за печатење и го продолжува печатач услуга.Висок Квалитет Стандард : Добар партнер со вашиот печатач.Ви обезбеди со висок квалитет јасно исписи.Ги задоволи сите на вашиот дом, училиште и заводот за печатење needsw.Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот печатач модел.Она што е во твојот пакет Пакет Црна TN431 BK Тонер Кертриџ.Компатибилен за Брат Печатач Модели : ХЛ-L8260 CDW Печатач ХЛ-L8360 CDW Печатач ХЛ-L8360 CDWT Печатач ХЛ-L9310 CDW Печатач ХЛ-L9310 CDWT Печатач ХЛ-L9310 CDWTT Печатач DCP-L8410 CDW Печатач MFC-L8610 CDW Печатач MFC-L8690 CDW Печатач MFC-L8900 CDW Печатач MFC-L9570 CDWT Печатач MFC-L9570 CDW Печатач за Печатење ефект : Лесно да се печати со Конзистентност, Сигурен, Висока сатурација, Светли и Живописни бои; Ригорозни тестирање се врши во текот на процесот на производство да се обезбеди компатибилност и сигурност.Sharpand Non-Бледнее Исписи : Искуство единствена печатење насекаде;во Можност да се изврши печатење задачи во различни средини; Широко се користи во дом,канцеларија,училиште и други потреби.Производите ќе биде спакуван со мулти-слој shockproof да се обезбеди дека Производот е затворен, и тонер за истекување и бојата мешање феномен не може да се случи.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници Тим ќе ви одговориме во 1-2 работни дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат