• Неодамнешно
MaxInk TN321K Тонер Кертриџ соодветна Замена за Коника Minolta Bizhub C224e C364e C284e C224 C284 C364 Печатач Тонер Кертриџ (Црна, 2-Pack)

MaxInk TN321K Тонер Кертриџ соодветна Замена за Коника Minolta Bizhub C224e C364e C284e C224 C284 C364 Печатач

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Пакет се Вклучени : Црна 2-Pack TN321 K Тонер Кертриџ.Висок Страница Приноси : Секој Тонер Кертриџ до 27,500 Страници врз основа на 5% покриеност (Буква/А4).Компатибилни Печатачи : Bizhub C224e C364e C284e C224 C284 C364 Печатач.Производот е изградена на ISO9001 и ISO14001 Фабрика Стандарди.Ние се стремиме кон совршенство на печатење, само за удобност во вашиот живот.Она што може да се добие од пакетот?2-Pack Црна TN321 K Тонер Кертриџ.Компатибилни Печатачи : Bizhub C224e Bizhub C364e Bizhub C284e Bizhub C224 Bizhub C284 Bizhub C364 Details & Точност : High-end тонер касети да управувате со комплицирани слика рендерирање.Секој малку на искра ќе се појавува и во печатена работа.Лепило тонер прав, отпорни на боја исчезнува од сите видови.Материјали &Изведба : Премиум материјали обезбедува high Compatibility и сигурен перформанси.Нашите патрони се тестирани за да се обезбеди конзистентност,квалитет отпечатоци кои одговараат на сликата/текст се гледа onone е печатач и на компонента ниво и со печатените тестови.Повеќе Слоеви на Заштита : Нашиот производ е заштитен со strongmultilayered пакување за да се намали можноста од оштетување.За време на транспортот и да се обезбеди вашиот производ доаѓа безбедно.Ако имате нешто прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

M454dn + XL Црн Тонер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

M454dn + XL Црн Тонер

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 16797.36