• Неодамнешно
USTYLETONER B231000 B2338 Компатибилен Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за Lexmark MB2338adw MB2442adwe MB2546ade MB2546adwe MB2650ade Тонер за Принтер (1 Црна)

USTYLETONER B231000 B2338 Компатибилен Remanufactured Тонер Кертриџ Замена за Lexmark MB2338adw MB2442adwe MB2546ade

Buyers rating:
DEN 2072.40

Количина на стоки

Пакет Содржи : 1-Pack Црна B231000 Тонер Кертриџ.Компатибилен Печатач Модели : Lexmark B2338dw B2442dw B2546dn B2546dw B2650dn B2650dw MB2338adw MB2442adwe MB2546ade MB2546adwe MB2650ade MB2650adwe Принтери.Висок Принос : 3,200 Страници секој Тонер Кертриџ при 5% покриеност (30% страници повеќе од другите).Ние обезбедуваме Тонер Касети за да ви даде најдобар избор за вашата дневна печатење потреби.Премиум материјали и ригорозни процесот на производство се обезбеди професионален изглед исписи.Она што гаранција ќе можете да ја добиете од нас?Ако било кој од нашите производи се неисправни, ние ќе ви обезбедиме со бесплатен враќање или целосно враќање на средствата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

M454dn + XL Црн Тонер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

M454dn + XL Црн Тонер

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 16797.36