• Неодамнешно
Hydr [Црна,3-Pack] Компатибилен TN550 TN-550 Тонер Кертриџ & DR520 д-р-520 Тапан Единица Замена за Брат ХЛ-5250DN/DNT ХЛ-5240 ХЛ-5270DN Печатач

Hydr [Црна,3-Pack] Компатибилен TN550 TN-550 Тонер Кертриџ & DR520 д-р-520 Тапан Единица Замена за Брат ХЛ-5250DN/DNT

Buyers rating:
DEN 1639.20

Количина на стоки

Пакување Листа : 2-Црна TN-550 TN550 Тонер Кертриџ и 1-Црна DR520 д-р-520 Тапан Единица.Печатач Компатибилност : ХЛ-5240 ХЛ-5250 DN/DNT ХЛ-5270 DN ХЛ-5280 DW ХЛ-5350 DN/DNLT ХЛ-5370 DW/DWT ХЛ-5380 DN MFC-8370 MFC-8460 N MFC-8470 DN MFC-8480 DN MFC-8660 DN MFC-8670 DN MFC-8680 DN MFC-8690 DN MFC-8860 DN MFC-8870 DW MFC-8880 DN MFC-8890 DW DCP-8060 DCP-8065 DN DCP-8080 DN DCP-8085 DN печатач.Висок Капацитет : Секој Тонер Кертриџ ќе испорача околу 3,500 страници при 5% покриеност,Тапан Единица ќе испорача околу 25,000 страници при 5% покриеност.Подобро Материјал Подобро Printout : Нашата Тонери и Тапанот се одликува и заштитени во повеќе слоеви за да се обезбеди превоз за безбедност. 100% задоволство гаранција : Професионална услуга по продажбата и поддршка на корисниците, како и техничка помош за секојдневна Тонери и Тапан употреба.Нашите Тонери и Тапан се вашиот идеален за печатење решенија со исклучителен квалитет.Печатач Компатибилност : ХЛ-5240 ХЛ-5250 DN/DNT ХЛ-5270 DN ХЛ-5280 DW ХЛ-5350 DN/DNLT ХЛ-5370 DW/DWT ХЛ-5380 DN MFC-8370 MFC-8460 N MFC-8470 DN MFC-8480 DN MFC-8660 DN MFC-8670 DN MFC-8680 DN MFC-8690 DN MFC-8860 DN MFC-8870 DW MFC-8880 DN MFC-8890 DW DCP-8060 DCP-8065 DN DCP-8080 DN DCP-8085 DN Сертификат и : ISO9001/ISO14001 стандарди за квалитет; Ach производ ќе бидат инсталирани во вашиот печатач за тестирање пред пакување, осигурување на Квалитет и се согласи да го замени неисправни производи и услуги тим брзо да одговори на клиент прашања или барања.Опис на производот : -Печатење на повеќе страници Core технологијата обезбедува непречено печатење и сигурен продуктивноста. -Напредно printout чист текст и фотографии; висока резолуција на А4 и Писмо, големина на хартија. -Строга контрола на квалитетот на Материјалот и производство има строга контрола на квалитетот.Нашите Тонери и Тапан користиме високо квалитетни и стабилни ролки да помогне да се обезбеди точни, високо-квалитетни резултати на сите времиња.Совети : За совршен резултат на тоа ве советуваме се кандидира глава за печатење процес на чистење пред да го користите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

M454dn + XL Црн Тонер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

M454dn + XL Црн Тонер

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 16797.36