• Неодамнешно
Halofox Компатибилен Тонер-Кертриџ Замена за Брат TN850 TN 850 TN-850 TN820 TN-820 TN 820 за ХЛ-L6200DW MFC-L5900DW MFC-L5850DW MFC-L5700DW MFC-L6800DW ХЛ-L5200DW Печатач (Црна, 4-Pack)

Halofox Компатибилен Тонер-Кертриџ Замена за Брат TN850 TN 850 TN-850 TN820 TN-820 TN 820 за ХЛ-L6200DW MFC-L5900DW

Buyers rating:
DEN 1828.80

Количина на стоки

Име на производ : TN820 TN850 тонер кертриџ за Брат TN820 TN 820 TN-820 TN-850 висок принос тонер кертриџ за да се користат со брат mfc l5900dw хл-l6200dw mfc-l5850dw.Ќе Добиете : 4 пакети црна компатибилен брат tn850 висок принос тонер кертриџ за брат mfc l5900dw хл-l6200dw тонер за замена.Висок Страница Принос : До 8,000 страници во tn 850 тонер кертриџ во 5 процент на покриеност на А4 писмо.Компатибилен за Печатач Модели : Брат MFC-L5900 DW MFC-L5850 DW MFC-L5700 DW MFC-L5800 DW MFC-L6700 DW MFC-L6750 DW MFC-L6800 DW MFC-L6900 DW ХЛ-L6200 DW ХЛ-L6200 DWT ХЛ-L5100 DN ХЛ-L5000 D ХЛ-L5200 DW ХЛ-L5200 DWT ХЛ-L6250 DW ХЛ-L6300 DW ХЛ-L6400 DW ХЛ-L6400 DWT DCP-L5500 DN DCP-L5600 DN DCP-L5650 DN ласерски печатач.Висок Квалитет : Нашата tn 850 tn820 тонер обезбеди висок квалитет на печатење и производство на одлични резултати.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

M454dn + XL Црн Тонер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

M454dn + XL Црн Тонер

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 16797.36