• Неодамнешно
Рихтер соодветна Замена за Ricoh 407540. Работи со: СП C250DN, C250SF - Цијан

Рихтер соодветна Замена за Ricoh 407540. Работи со: СП C250DN, C250SF - Цијан

Buyers rating:
DEN 2352.00

Количина на стоки

Оваа Рихтер производ е компатибилен со Ricoh407540, е произведен во ISO 9001 /ISO 14001 објект и е загарантирана да натпревар или outlast OEM противвредност.Компатибилна со следниве машини : СП C250 DN, C250 SF.Заштедите пари без да ја загрози сигурноста!Нашите тонери се гарантира за живот, се пофали ОЕМ-ниво на сигурност, и излез ОЕМ-одделение квалитет на печатење.Сите наши мастила & тонери се гарантира за живот!Не се задоволни со вашиот производ?Допрат до нас и ние ќе ви испрати уште еден бесплатно.Рихтер компатибилен со 42377801. Одговара на Модели : ML-420, 421, 490, 720, 790, 791 (Лесна).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат