• Неодамнешно
Рихтер соодветна Замена за Ricoh 406048. Работи со: Aficio СП C220A, C220DN, C220N, C220S, C221N, C221SF, C222DN, C222SF, C240SF - Магента

Рихтер соодветна Замена за Ricoh 406048. Работи со: Aficio СП C220A, C220DN, C220N, C220S, C221N, C221SF, C222DN,

Buyers rating:
DEN 580.80

Количина на стоки

Оваа Рихтер производ е компатибилен со Ricoh406048, е произведен во ISO 9001 /ISO 14001 објект и е загарантирана да натпревар или outlast OEM противвредност.Компатибилна со следниве машини : Aficio СП C220 A, C220 DN, C220 N, C220 S, C221 N, C221 SF, C222 DN, C222 SF, C240 SF.Заштедите пари без да ја загрози сигурноста!Нашите тонери се гарантира за живот, се пофали ОЕМ-ниво на сигурност, и излез ОЕМ-одделение квалитет на печатење.Сите наши мастила & тонери се гарантира за живот!Не се задоволни со вашиот производ?Допрат до нас и ние ќе ви испрати уште еден бесплатно.Рихтер компатибилен со 406911 - Црна.Одговара на Модели : Aficio SP1200 SF, SP1210 N.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

M454dn + XL Црн Тонер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

M454dn + XL Црн Тонер

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 16797.36