• Неодамнешно
MaxInk TN319Y Тонер Кертриџ соодветна Замена за Коника Minolta BIZHUB C360 C220 C280 Печатач Тонер Кертриџ (Жолта, 1-Pack)

MaxInk TN319Y Тонер Кертриџ соодветна Замена за Коника Minolta BIZHUB C360 C220 C280 Печатач Тонер Кертриџ (Жолта,

Buyers rating:
DEN 887.76

Количина на стоки

Пакет се Вклучени : Жолта 1-Pack TN319 Y Тонер Кертриџ.Висок Страница Приноси : Секој Тонер Кертриџ до 26,500 Страници врз основа на 5% покриеност (Буква/А4).Компатибилни Печатачи : BIZHUB C360 C220 C280 Печатач.Производот е изградена на ISO9001 и ISO14001 Фабрика Стандарди.Ние се стремиме кон совршенство на печатење, само за удобност во вашиот живот.Она што може да се добие од пакетот?1-Жолта Пакет TN319 Y Тонер Кертриџ.Компатибилни Печатачи : BIZHUB C360 BIZHUB C220 BIZHUB C280 Details & Точност : High-end тонер касети да управувате со комплицирани слика рендерирање.Секој малку на искра ќе се појавува и во печатена работа.Лепило тонер прав, отпорни на боја исчезнува од сите видови.Материјали &Изведба : Премиум материјали обезбедува high Compatibility и сигурен перформанси.Нашите патрони се тестирани за да се обезбеди конзистентност,квалитет отпечатоци кои одговараат на сликата/текст се гледа onone е печатач и на компонента ниво и со печатените тестови.Повеќе Слоеви на Заштита : Нашиот производ е заштитен со strongmultilayered пакување за да се намали можноста од оштетување.За време на транспортот и да се обезбеди вашиот производ доаѓа безбедно.Ако имате нешто прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние сме среќни да ви помогнат да се реши тоа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

M454dn + XL Црн Тонер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

M454dn + XL Црн Тонер

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 16797.36