• Неодамнешно
(3 x TN-750 + 1 x д-р-720) Зелена Тонер за Снабдување со Компатибилен TN750 DR720 Тонер Кертриџ и Тапан Единица Замена за Брат ХЛ-5440DN ХЛ-5450DN ХЛ-6180DW DCP-8150DN Печатач

(3 x TN-750 + 1 x д-р-720) Зелена Тонер за Снабдување со Компатибилен TN750 DR720 Тонер Кертриџ и Тапан Единица

Buyers rating:
DEN 1607.76

Количина на стоки

Пакетот Вклучува : TN750 (3 Парчиња)+ DR720 (1 Тапан).Компатибилен Брат ХЛ-5440 DN ХЛ-5445 D ХЛ-5450 DN ХЛ-5470 DW ХЛ-5470 DWT ХЛ-6180 DW ХЛ-6180 DWT DCP-8110 DN DCP-8150 DN DCP-8155 DN DCP-8250 DN MFC-8510 DN MFC-8515 DN MFC-8520 DN MFC-8710 DW MFC-8910 DW MFC-8950 DW MFC-8950 DWT Печатач.Тип На Производ : Тонер Кертриџ + Тапан Единица.Страница Принос : Тонер : до 8,000 страници @ 5% покриеност на Писмо/A4 или зависи од употреба; Барабан : до 30,000 страници @ 5% покриеност на Писмо/A4 или зависи од употреба.Ве молиме чувајте тонер касети/Тапан во суво и ладно место, за да се избегне изложување на сонце.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Брат TN-241C cartouche тонер и ласерска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Брат TN-241C cartouche тонер и ласерска

Тонер Кертриџ, 1400 страници, Цијан.Брат TN241 C.Nombre де страници imprimées : 1400 страници, Технологии d'impression : LED, Produi

DEN 3048.00