• Неодамнешно
ZinceInk 3 Pack Црна TN720 TN-720 Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Брат ХЛ-5440D 5450DN 5470DW/DWT MFC-8710DW 8810DW 8910DW 8950DW/DWT Печатач

ZinceInk 3 Pack Црна TN720 TN-720 Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Брат ХЛ-5440D 5450DN 5470DW/DWT MFC-8710DW

Buyers rating:
DEN 1096.80

Количина на стоки

Производ Вовед : 3 Pack Црна TN720 Тонер Кертриџ. 100% Компатибилен со печатачи : Брат ХЛ-5440 D 5450 DN 5470 DW/DWT 6180 DW/DWT DCP-8110 DN 8150 DN 8155 DN 8510 DN MFC-8710 DW 8810 DW 8910 DW 8950 DW/DWT Печатач.Висок Капацитет : Секој црн Тонер Кертриџ ќе принос до 3,500 страници приближно.(при 5% покриеност на Писмо А4).Печати точно-на-животот фотографии и лесно да ги прочитате текстовите, се противи бледнее и smudging.Секој е подложен на строга квалитетот тестирање постапка за да се обезбеди квалитет printout и компатибилност со вашиот печатач.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

OKI 4-Боја Тонер Кертриџ Сет за C711
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

OKI 4-Боја Тонер Кертриџ Сет за C711

Вистински OKI тонер касети.Вклучува 44318601 Жолта, 44318602 Магента, 44318603 Цијан, 44318604 црна.Црна приноси прибл 11000

DEN 17306.16