• Неодамнешно
Xerox Вистински VersaLink C600/C605 Жолта Тонер Кертриџ Висок Капацитет (10,100 Страници) - 106R03906

Xerox Вистински VersaLink C600/C605 Жолта Тонер Кертриџ Висок Капацитет (10,100 Страници) - 106R03906

Buyers rating:
DEN 5763.12

Количина на стоки

Производителот гаранција може да не се применува.Спецификација : Вистински Xerox дел : 106 R03906; страна принос : 10,100 страници.Сигурен : Компатибилни тонери може ризик дефект, сиромашните бои и намалени страница приноси; печати со Вистински Xerox Тонери за место-на резултати, живописни бои и остри рабови.Оптимална : Оригинални Xerox касети направени од страна на Xerox за Versa Link C600/C605 принтери и да работат директно на кутија; вашиот печатач чита чип, ќе го притиснете копчето start и да почне да работи.Со високи перформанси : Независно тестирање покажа како Вистински Xerox Резерви за да биде посигурен и да се достави до 27 Проценти поголема страница приноси од не-вистински алтернативи.Држава на уметноста : произведени во фабрики во согласност на некои од најпознатите строгите меѓународни здравје, безбедност и стабилност стандарди.Xerox Вистински Versa Link C600/C605 Жолта Тонер Кертриџ Висок Капацитет (10,100 страници), 106 R03906 е специјално формулиран и тестирани за да се обезбеди еден од најдобрите квалитет на сликата и најсигурни печатење може да смета на страница по страница.Xerox Вистински Материјали и Xerox опрема се направени за секоја друга.Прифаќаме никаква имитации.Компатибилни тонери може ризик дефект на Xerox принтери и да резултира со лош квалитет на печатење и слаби бои.Со повеќе од 75 години искуство, Вистински Xerox Резерви се нешто што може да се потпираат на.

Карактеристики на стоката

Genuine Xerox part:
106R03906; page yield

Купувачи како што сакаат

LEXT650H11A - Lexmark T650H11A Висок Принос Тонер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

LEXT650H11A - Lexmark T650H11A Висок Принос Тонер

Device_Types Ласерски Печатач.Бои Црна.Страницапринос 25000 Supply_Type Тонер.Определување на пофини детали во ваш

DEN 6119.76
Lexmark 602 Висок Принос Тонер Кертриџ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Lexmark 602 Висок Принос Тонер Кертриџ

Производителот гаранција може да не се применува.Оригинален Lexmark Брендирани Потрошен...

DEN 5190.24
OKI 4-Боја Тонер Кертриџ Сет за C711
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

OKI 4-Боја Тонер Кертриџ Сет за C711

Вистински OKI тонер касети.Вклучува 44318601 Жолта, 44318602 Магента, 44318603 Цијан, 44318604 црна.Црна приноси прибл 11000

DEN 17306.16
Dell 9DJ63 Синозелена Висок Принос Тонер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dell 9DJ63 Синозелена Висок Принос Тонер

Технологија На Печатење : Ласер.Печати Бои : Цијан.Принос Тип : Висока.Типичен Печати Принос : 12000 Страниц�

DEN 7167.36
Брат TN-241C cartouche тонер и ласерска
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Брат TN-241C cartouche тонер и ласерска

Тонер Кертриџ, 1400 страници, Цијан.Брат TN241 C.Nombre де страници imprimées : 1400 страници, Технологии d'impression : LED, Produi

DEN 3048.00