• Неодамнешно
1-Pack (Црна) Компатибилен HLL9200CDW L9200CDWT Ласерски Тонер Кертриџ (Висок Капацитет) Замена за Брат TN-339 (TN-339BK) Печатач Тонер Кертриџ

1-Pack (Црна) Компатибилен HLL9200CDW L9200CDWT Ласерски Тонер Кертриџ (Висок Капацитет) Замена за Брат TN-339

Buyers rating:
DEN 1711.20

Количина на стоки

Висок Страница Принос : Повеќе од 20% од другите 6,000 страници / Црна и 6,000 страници / боја, по кертриџ.Текстови-Јасно, Фотографии-Жив, Линии-Consistant.Компатибилен За : Брат HLL9200 CDW L9200 CDWT, MFCL9550 CDWT L9550 CDW Принтери.Печати точно-на-животот фотографии и ласерски квалитет на текст.Пакет се вклучени : 1-pack Компатибилен TN-339 (TN-339 BK) Тонер Кертриџ (1 Црно, Вкупно).Висок Страница Принос : Повеќе од 20% од другите 6,000 страници / Црна и 6,000 страници / боја, по cartridge Texts-Јасно, Фотографии-Жив, Линии-Consistant Compatible За : Брат HLL9200 CDW L9200 CDWT, MFCL9550 CDWT L9550 CDW Printers Print точно-на-животот фотографии и ласерски-квалитет text Package се вклучени : 1-pack Компатибилен TN-339 (TN-339 BK) Тонер Кертриџ (1 Црно, Вкупно).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Dell 9DJ63 Синозелена Висок Принос Тонер
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Dell 9DJ63 Синозелена Висок Принос Тонер

Технологија На Печатење : Ласер.Печати Бои : Цијан.Принос Тип : Висока.Типичен Печати Принос : 12000 Страниц

DEN 7167.36