• Неодамнешно
Dell 9DJ63 Синозелена Висок Принос Тонер

Dell 9DJ63 Синозелена Висок Принос Тонер

Buyers rating:
DEN 7167.36

Количина на стоки

Технологија На Печатење : Ласер.Печати Бои : Цијан.Принос Тип : Висока.Типичен Печати Принос : 12000 Страница.Компатибилност : Dell S5840 Печатач.Dell S5840 Користење и Враќање Висок Принос Синозелена Тонер Кертриџ (ОЕМ# 593-BBXY) (12,000 Принос).

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат