• Неодамнешно
Ricoh 821026, 821027, 821028, 821029 Стандард Принос Тонер Кертриџ Сет за Ricoh Aficio СП C820DN & C821DN

Ricoh 821026, 821027, 821028, 821029 Стандард Принос Тонер Кертриџ Сет за Ricoh Aficio СП C820DN & C821DN

Buyers rating:
DEN 4797.36

Количина на стоки

Вистински Ricoh тонер вредност пакет за Ricoh Aficio SPC820dn, SPC820dnlc, SPC820dnt, SPC821dn, SPC821dnl, SPC821dnt, SPC821dnx.Содржи еден за секоја боја.Црна 821026, жолта 821027, магента 821028 и цијан 821029. Касети се сигурен и долготрајни.Носи најдоброто во вашиот текст и слики.Едноставен за инсталација и употреба.Вклучува вистински Ricoh црна, цијан, магента и жолта тонер касети за Ricoh Aficio СП C820 и C821 принтери.Заштедите пари, заштита на вашата инвестиција и да добијат прецизни перформанси во секое време со вистински, висок квалитет на Ricoh делови и потрошен материјал.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат