• Неодамнешно
XZGDEN Супериорен се Тркалаат 4Pcs 1inch 13KG се Справи со Тек Тркала Количка Рициново за Мебел Workbench DIY Резервни Делови

XZGDEN Супериорен се Тркалаат 4Pcs 1inch 13KG се Справи со Тек Тркала Количка Рициново за Мебел Workbench DIY

Buyers rating:
DEN 4941.36

Количина на стоки

Послушни, мазна тркалање тркала се движат fluidly заедно сите рамни површини без џвакање до конкретните во вашата гаража.Тие се цврсти решение за лесно позиционирање на вашиот челик стои на било посакуваната област и други опасности и annoyances. 4 парчиња/сет од 1 инч индустриски вртливата castors со навој вретено превоз тркала со кочница.Дизајниран со кочница за побезбедна употреба.?Висок квалитет TPE гумени тркала, супер mute.Затворена лого, ниска frictional на корозија, висока температура отпор, со голема брзина, ниско ниво на бучава, dustproof.Висок квалитет на мебел и додатоци.Широко се користи за шопинг коли, мебел делови, индустриски casters, болнички кревети и одредени уреди.Спецификација : Материјал : најлон + alloy Size : 65x32x39mm/2.56x1.26x1.54inch Color : портокал + silver Package вклучува : 4 парчиња 1 инчен вртливата castors Note : со Оглед на големината погоре се мери со големината на вистинскиот објект може да се разликува малку се разликуваат од големината дадена погоре.Поради светлосни ефекти, monitor settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање на : Сите castor тркала поставува се продаваат со 100% пари гаранција за враќање на, само во случај дека не сте задоволни со вашето купување.Едноставно да стапат во контакт со нас, и ние ќе рефундирање на дека.Тоа е толку едноставно!И ние може да обезбеди секој скапоцени клиент професионален настава онлајн 24 часа.

Карактеристики на стоката

Material:
nylon + alloy
Size:
65x32x39mm/2.56x1.26x1.54inch
Color:
orange + silver
Package includes:
4 pieces 1 inch swivel castors :
Since the size above is measured by , the size of the actual item may vary slightly differ from the size given above. :
Due to the lighting effects, monitor settings etc, there could be some slight differences in the color tone of the pictures and the actual item. :
MONEY BACK GUARANTEE:
All castor wheels sets are sold with a 100% money-back guarantee, just in case you're not happy with your purchase. Simply get in contact with us, and we shall refund you. It's so simple!And we could provide every precious customer the professional instruction online 24 hours.

Купувачи како што сакаат