• Неодамнешно
DFKEA Ротари Спреј Топката,3/8 Инчи Женски Навој Санитарни Нерѓосувачки Ротари Спреј Топка за ЦИП Резервоарот за Чистење

DFKEA Ротари Спреј Топката,3/8 Инчи Женски Навој Санитарни Нерѓосувачки Ротари Спреј Топка за ЦИП Резервоарот

Buyers rating:
DEN 1065.60

Количина на стоки

Ротари Спреј Топката ,Мала големина и лесно да се инсталира.Нерѓосувачки Ротари Спреј Топката ,Само-чистење и само-подмачкување дизајн, кога се работи, исто така, чисти и подмачкува ротирачкото млазницата себе, кој гарантира подолг живот.Санитарните Ротари Спреј Топката,од Нерѓосувачки материјал, целосно ги задоволуваат барањата на санитарните ниво.Ротари ЦИП Спреј Топката ,максималната чистење дијаметар е 1 метар до 6 метри, 360 ° спреј покриеност без мртов Агол. 3/8 Инчи Ротари Спреј Топката ,Направени од 316 L не ' рѓосувачки челик, и внатрешни и надворешни површини се полира.Карактеристики : Материјал : не ' рѓосувачки челик Проток : 15 L/min (2 kg притисок) Чистење дијаметар : 1m-6m / 39.37-236.2 инчен Тема големина : 3/8 инчи Должина : 8cm / 3.15 инчен Дијаметар : 2.5 cm / 0.98 инчен Тежина : 100g Пакет се вклучени : 1 x Ротари Спреј Топката.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат