• Неодамнешно
BJAGR Преносни Winder, rotatable Winder, Кабелот за Складирање Сад, Преносни Winder, Круг Winder

BJAGR Преносни Winder, rotatable Winder, Кабелот за Складирање Сад, Преносни Winder, Круг Winder

Buyers rating:
DEN 113.28

Количина на стоки

Главно се користи за да се организира кабелот за напојување, слушалка кабелот за напојување, кабелот за полнење, итн., да се задржи на десктоп среди и уреден.Вметнете средниот дел на жица во вдлабнати дел од кутија, затворете го капакот и ротирање на средината knob.Rotatable кабел за податоци winder, лесен за употреба, широко се користи во домот, дневна соба, студија, канцеларија, итн.Избрани високо‑квалитетни PP материјал, безбедно и издржливи, носат‑отпорни, и отпорни на корозија.Жица организатор, таписерии изработка, компактен и пренослив, ефикасно зачувување на десктоп простор.Спецификација : Предмет Тип : Жица Организатор Материјал : ПП Боја : Сина+Жолта Тежина : Околу. 25g / 0.9 мл Производ Големина : Прибл. 6.9x1.5cm / 2.7x0.6in Пакет Листа : 1 x Жица Организатор Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат