• Неодамнешно
TOOYFUL Рака Управувана Предиво Топката Winder со Брза Предиво Winder Предиво Топката Winder Плетење Предиво Носителот, 2 парчиња, Лесно да се Постави и Употреба

TOOYFUL Рака Управувана Предиво Топката Winder со Брза Предиво Winder Предиво Топката Winder Плетење Предиво

Buyers rating:
DEN 1056.00

Количина на стоки

Материјал : Пластични, Алуминиумски.Лесно до продавница и да се воспостави.Стегачот-врз база овозможува тоа да биде цврсто фиксирана на работ на маси, столици, или било кои други погодни локации.Брзо имате на вашиот предиво откачи во топка со овој предиво топката winder.Пакет содржи : 1 Чадор Предиво Брза Колона : 100 x 100 x 90mm / 3.94 x 3.94 x 3.54 инчен - Чадор Предиво Swift : должината на дел : Прибл. 42cm / 16.54 inch Package Вклучува : 1 Парче Чадор Предиво Swift1 Парче Предиво Топката Winder : 1. Ве молиме овозможи мала разлика меѓу реалниот објект и фотографии се должи на разликата помеѓу монитори.2. Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат