• Неодамнешно
Harilla Рака Плетење Машина Гајтанот Навремено Волна Winder Рака Алатка за Правење

Harilla Рака Плетење Машина Гајтанот Навремено Волна Winder Рака Алатка за Правење

Buyers rating:
DEN 1190.40

Количина на стоки

Целосна инструкции се вклучени, само внесете го гајтанот, приложете вклучени тежина и да се сврти на чудак.Рачна Weaver плетење алатка : Практични апарати за домаќинство плетење алатка машина.Совршен за Облека, облека, шапка декорација, итн.Пренослив Дизајн, лесно да се носат; нема други плетење алатка, само сино машина и затворач како слики шоу.Одлично за плетење спирала јамка јазол, fishtail копчето куп, за stonework јазол, DIY занает, итн.Опис : - рачна Weaver плетење алатка : Практични апарати за домаќинство плетење алатка машина. - Пренослив Дизајн, лесно да се носат; нема други плетење алатка, само сино машина и затворач како слики шоу. - Одлично за плетење спирала јамка јазол, fishtail копчето куп, за stonework јазол, DIY занает, итн. - Совршени за Облека, облека, шапка декорација, итн. - Целосна инструкции се вклучени, само внесете го гајтанот, приложете вклучени тежина и да се сврти на чудак.Спецификација : - Материјал : ABS+ ' Рѓосувачки Челик - Големина Прибл.136x55x90mm/5.4x2.2x3.5inch - Клип Големина Прибл.82x40x18mm/3.2x1.6x0.7inch - Боја : Blue Package Вклучува : 1 го поставите рачно плетење машина(со спецификација)1 парче менгеме.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат