• Неодамнешно
Harilla 42cm Чадор Предиво Брза Winder String Skeins Волна Ликвидација Машина за Плетење

Harilla 42cm Чадор Предиво Брза Winder String Skeins Волна Ликвидација Машина за Плетење

Buyers rating:
DEN 575.76

Количина на стоки

Помага да се направи ликвидација на волна и многу други стрингови во топки многу полесно.Тие работат добро со топка winders.Овој чадор предиво брза топка winder е одлична алатка за плетење и капчиња.Стегачот-врз база овозможува тоа да биде цврсто фиксирана на работ на маси, столици, или било кои други погодни локации. 100% Сосема нов и висок квалитет.Тоа ќе ви помогне да правец на цврсти волна или многу боја на волна во топки.Опис : - 100% Сосема нов и висок квалитет на - Овој чадор предиво брза топка winder е одлична алатка за плетење и капчиња. - Стегачот-врз база овозможува тоа да биде цврсто фиксирана на работ на маси, столици, или било кои други погодни локации. - Помага да се направи ликвидација на волна и многу други стрингови во топки многу полесно.Тие работат добро со топка winders. - Тоа ќе ви помогне да правец на цврсти волна или многу боја на волна во топки.Спецификација : - Материјал : Алуминиумски + Пластика - должината на дел : Прибл. 42cm / 16.54 inch Package Вклучува : 1 Парче Чадор Волна Предиво Winder Note : 1.Ве молиме овозможи мала разлика меѓу реалниот објект и фотографии се должи на разликата помеѓу монитори.2.Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат