• Неодамнешно
Harilla Нерѓосувачки Челик Волна Ролна 33cm Пластични Волна Winder Тема Winder Чадор Ролна

Harilla Нерѓосувачки Челик Волна Ролна 33cm Пластични Волна Winder Тема Winder Чадор Ролна

Buyers rating:
DEN 484.80

Количина на стоки

Овој чадор предиво брза топка winder е одлична алатка за плетење и капчиња.Тоа ќе ви помогне да правец на цврсти волна или многу боја на волна во топки. 100% Сосема нов и висок квалитет.Помага да се направи ликвидација на волна и многу други стрингови во топки многу полесно.Тие работат добро со топка winders.Стегачот-врз база овозможува тоа да биде цврсто фиксирана на работ на маси, столици, или било кои други погодни локации.Опис : - 100% Сосема нов и висок квалитет на - Овој чадор предиво брза топка winder е одлична алатка за плетење и капчиња. - Стегачот-врз база овозможува тоа да биде цврсто фиксирана на работ на маси, столици, или било кои други погодни локации. - Помага да се направи ликвидација на волна и многу други стрингови во топки многу полесно.Тие работат добро со топка winders. - Тоа ќе ви помогне да правец на цврсти волна или многу боја на волна во топки.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки челик + Пластика - должината на зелена дел : Прибл.33 cm / 12.99 inch Package Вклучува : 1 x Волна Предиво Winder.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат