• Неодамнешно
PUSOKEI Прирачник Bobbin Winder, Преносни Bobbin Предиво Winder со Лесен-за-користење, заштеда на Време, Заземаат Мал Простор, Winder за Волна, Влакна Облека Изработката

PUSOKEI Прирачник Bobbin Winder, Преносни Bobbin Предиво Winder со Лесен-за-користење, заштеда на Време, Заземаат

Buyers rating:
DEN 2215.20

Количина на стоки

Тоа е совршен за домашна употреба, може да ви помогне да заштедите време.Ниско ниво на бучава кога се работи, па тоа нема да влијае на вашето расположение.Оваа тема топката winder е направен од висок квалитет на пластика и метал, издржливи во употреба.На winder е мала и лесна тежина, погодно да се извршат.Едноставна ликвидација на уредот, тоа може да клип на маса од чај маса, лесна за употреба.Функција : 1. Едноставна ликвидација на уредот, тоа може да клип на маса од чај маса, лесна за употреба.2. Оваа тема топката winder е направен од висок квалитет на пластика и метал, издржливи во употреба.3. Ниско ниво на бучава кога се работи, па тоа нема да влијае на вашето расположение.4. На winder е мала и лесна тежина, погодно да се извршат.5. Тоа е совршен за домашна употреба, може да ви помогне да заштедите време.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Прирачник Bobbin Winder Material : Пластични + Metal Color : Како Слики Прикажани Пакет Листа : 1 x Winder1 x Bobbin1 x Screwdriver2 x Предиво Holder5 x Screw1 x Завртка Gasket1 x Завртка Прстен 1 x Предиво Hook1 x Навој Предиво Holder2 x Winder Предиво Држачот.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Manual Bobbin Winder
Material:
Plastic + Metal
Color:
As Pictures Shown
Package List:
1 x Winder :
1 x Bobbin :
1 x Screwdriver :
2 x Yarn Holder :
5 x Screw :
1 x Screw Gasket :
1 x Screw Ring  :
1 x Yarn Hook :
1 x Threaded Yarn Holder :
2 x Winder Yarn Holder :

Купувачи како што сакаат