• Неодамнешно
TOOYFUL Функционални и Подвижни Предиво Топката Winder и Предиво Чадор Брза Комбо Поставите Рачно Управувани Табела Врвот Совршен Занает Алатка

TOOYFUL Функционални и Подвижни Предиво Топката Winder и Предиво Чадор Брза Комбо Поставите Рачно Управувани

Buyers rating:
DEN 527.76

Количина на стоки

Материјал : Пластични, Алуминиумски.Лесно до продавница и да се воспостави.Стегачот-врз база овозможува тоа да биде цврсто фиксирана на работ на маси, столици, или било кои други погодни локации.Пакет содржи : 1 Чадор Предиво Брза Колона : 100 x 100 x 90mm / 3.94 x 3.94 x 3.54 инчен - Чадор Предиво Swift : должината на зелена дел : Прибл. 33 cm / 12.99 inch Package Вклучува : 1 Парче Чадор Предиво Swift1 Парче Предиво Топката Winder Note : 1. Ве молиме овозможи мала разлика меѓу реалниот објект и фотографии се должи на разликата помеѓу монитори.2. Ве молиме овозможи мала грешка при мерење.Ви благодариме за вашето разбирање!.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат