• Неодамнешно
WDONG GUIHZ Метал Опрема Менгеме-врз База Предиво Влакна String Топката Волна Рака Управувана Кабел Winder Носителот Машина за Шиење Алатки за Тема Winder (Боја : Тип Б)

WDONG GUIHZ Метал Опрема Менгеме-врз База Предиво Влакна String Топката Волна Рака Управувана Кабел Winder Носителот

Buyers rating:
DEN 2157.84

Количина на стоки

Тоа може да заврши околу 10 унци на капацитетот.Рака управува со лесно се стега-врз база.На winder може да биде стегната на маса до 5cm(1.97") дебела.Можете да креирате една топка од предиво лесно само со вртење на чудак.Оваа топка предиво winder е лесно да се инсталира на маса или на маса.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат