• Неодамнешно
Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни, Анксиозност, Стрес Олеснување и Подобрување на Ф?

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

Buyers rating:
DEN 215.28

Количина на стоки

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што може да декомпресија, но исто така се вежба децата рацете на способност, така што децата може да се повеќе мирно да учат и живеат, децата ќе особено ми се допаѓа овој вид на обоени лента. 【Стрес Олеснување Играчка】 : Големина 98 Ft долго, 0.4 инчен широк.Дебелината на оваа леплива топката лента го прави полесно да се направи леплива топки, но тоа е уште потешко да се направи леплива топки и бара некои предизвици.Откако ќе го совладате тоа, ќе уживате во чувството на декомпресија. 【Уникатен подарок】 : Овој притисок за намалување на обоени лента е совршен подарок за децата, а исто така може да се користи како декоративна лента за да го промените празник атмосфера дома.Да се биде во можност да се вежба на децата рацете на способност и, како родител ќе биде многу среќен. 【Широк спектар на апликации】 : Бонбони-обоени декомпресија леплива топката играчки се погодни за лица материјали, роденден партии, свадба партија украси, раст партии, танц партии и carnivals, Божиќ партии, и Среќна Нова Година страни. 【Мерки на претпазливост】 : леплива топката лента е премногу леплива, бидејќи тоа е само направи, тоа треба да биде ставен во сува и вентилирани место за неколку дена пред тоа може да се користи.На бојата, одвојување, и unevenness на лента, предизвикани од транспортот и истиснување се нормални појави и ќе не влијае на користењето.Ви благодариме за вашето разбирање.Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка селотејп Шарени за Возрасни Деца Стрес Олеснување Притисок DIY Toy Product Discription : Материјал : BOPP.Големина : 30 m, 11 mm широк.Функција : лепило дебелина на оваа лента го прави полесно да се направи леплива топки.Леплива топки се тешки и бараат некои предизвик, имаме предвидени видео за вашиот референца.Откако ќе го добиете висат од него, вие ќе уживате во чувството на декомпресија.Некои ленти се премногу леплива, бидејќи тие имаат само се направени и треба да бидат поставени во сува и вентилирани место за неколку дена пред да се користат.Лента, бојата, одвојување, unevenness поради транспорт истиснување е нормално, не влијае на користењето, ви благодариме за вашето разбирање.Пакет содржи : 1 x Играчка.Внимание : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме!2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52