• Неодамнешно
Чиста Природна Гума Сензорни Топка (3) СОНЦЕ - ЗАПЕЧАТЕНИ ДУПКА, Сите Природни Сензорни Играчка, Промовира Сензорни Развој, Светли Бои, Совршени нешто големо, BPA Free, П?

Чиста Природна Гума Сензорни Топка (3) СОНЦЕ - ЗАПЕЧАТЕНИ ДУПКА, Сите Природни Сензорни Играчка, Промовира Сензорни

Buyers rating:
DEN 299.76

Количина на стоки

[СИТЕ ПРИРОДНИ МАТЕРИЈАЛИ] : Направена од 100% Чист, Највисок Квалитет на Природна Гума.Совршен природен teether за бебиња - BPA, ПВЦ, Phthalate, Nitrosamine Слободни.Храна-одделение боја. [ЗАПЕЧАТЕНИ ДУПКИ] : филозофите на херметичкиот дизајн спречува акумулација на стагнира вода и плунка во внатрешноста на играчка. [СЕНЗОРНИ И МОТОРНИ ВЕШТИНИ за РАЗВОЈ] : Лесно за малку раце да се сврти и да се манипулира.Нуди различни текстури за тактилни истражување.Мека и еластична.Лесен за мали прсти да се сфати и задржете.Светли бои за визуелна стимулација.Искрите на имагинацијата. [СОВРШЕН ЗА БЕБИЊА] : Лесни, големина совршено за бебето за раце, лесно да се сфати и задржете.Мека доволно за бебето mouth.BY ДИЗАЈН, ТОПКАТА ДОАЃА МАЛКУ САМОПОЧИТ. [ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ] : Само исплакнете го со топла вода и користете благ сапун, ако е потребно.Совршено дизајнирани за смирување болка непцата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бебе Загатка Рака Фаќање на Топката, Сензорни Топки за Бебе Деца, Трајни Мека и Текстура Масажа Топката Со Светла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Загатка Рака Фаќање на Топката, Сензорни Топки за Бебе Деца, Трајни Мека и Текстура Масажа Топката Со Светла

Даде Брз Старт : висок контраст на бои им овозможи на вашето бебе да се фокусираат.Поставените површинат

DEN 882.96
Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Леплива Топката Лента Бонбони Боја Декомпресија Играчка, селотејп Топки DIY Виножито Бои Играчки за Деца, Возрасни,

【Декомпресија обоени лента】 : Нашата леплива топката лента е погодна за возрасни и деца.Не само што мож

DEN 335.52
Waboba Месечината Бие Топката, Жолта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Waboba Месечината Бие Топката, Жолта

НУЛТА ГРАВИТАЦИЈА ОТСКОКНУВАЊЕ!Конструиран да биде највисокиот жив топка.На лесни Нулта Гравитација П

DEN 1253.76