• Неодамнешно
Поп Топката, Притиснете Меур, Fidget Топката Играчка, Огромен Стрес Топката Играчки за Деца и Возрасни Figets, Бие Топката Стискаш Fidgets Играчки, Виножито Цветен Fidgits Ослоб?

Поп Топката, Притиснете Меур, Fidget Топката Играчка, Огромен Стрес Топката Играчки за Деца и Возрасни Figets,

Buyers rating:
DEN 1526.40

Количина на стоки

【Нов производ】Различен од другите инфериорни голема поп топки, имаме Европски и Американски изглед патенти и да победи доверба со висок квалитет. 【Безбедно материјал】Нашите големи менито што топката се направени од храна одделение силиконски, што е не-токсични, безопасни, и без мирис.Нема батеријата, не магнетизам, и нема ситни делови.Можете да ја даде на децата без да се грижиш за несреќи. 【Може да се користи како божиќ подарок】Нашите производи се исклучително со изглед и се чувствуваат добро, и да може да се даде на децата, како подароци во партии. 【Пропустливи притисок & веќе здодевни】Во таква брза денес, дали сте сигурни дека нема да го добие?Нејзиниот квалитет е добро позната.Кој може да даде секој член на семејството неверојатно декомпресија играчка, дури и семејството домашно милениче мачка, миленичиња куче. 【Трпение и ефективна комуникација】Без разлика кои прашања или предлози што ги имате, дали сте купиле на нашата поп топката или не, ние со нетрпение очекуваме да комуницираат со вас.Вашиот вистински мисли се навистина важни за нас.Спецификација : ▶ Материјал : Храна одделение силиконски ▶ Количина : 5 Компјутери ▶ Кол. : 2.8 во ▶ Боја : Цветен & Синозелена ▶ Соодветна возраст : 3 години и над Толпата : деца, стари лица и истакна Функција : ● Направени од високо-квалитет со силиконска squishy материјал, мек, дебел и издржливи ● Може да се исцеди постојано, не е лесно да попуштат, и носат-отпорни, ● за да Може ефективно да го намалите стресот, се врати расположението, лесен за чистење ● Применуваат на : Родител-дете игри се ублажат напнатоста и стресот, а има и возрасни лица во заводот, кои треба да го намалите стресот ● Погоден толпата : аутизам пациенти, стари лица, деца и возрасни, и други кои имаат потреба да го намалите стресот Пакетот Вклучува : ✉ 5 Парчиња Поп топка (5 бои) Забелешка : ❦ ве Молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење. ❦ Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ви благодариме за разбирањето! ❦ Ако не сте задоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме за вашата поддршка!.

Карактеристики на стоката

▶ Material:
Food-grade silicone
▶ Quantity:
5 Pcs
▶ Dia.:
2.8 in
▶ Color:
Colourful & Cyan
▶ Suitable age:
3 years old and above Crowd
Feature:
● Made of high-quality silicone squishy material, soft, thick and durable :
● Can be squeezed repeatedly, not easy to crack, and wear-resistant :
● Can effectively relieve stress, restore mood, easy to clean :
● Applicable to:
Parent-child games relieve anxiety and stress, and there are adults in the office who need to relieve stress
● Suitable crowd:
autistic patients, the elderly, children and adults, and others who need to relieve stress
Package Includes:
✉ 5 Pieces Pop ball (5 colors) :
Note:
❦ Please allow 1-2cm difference due to manual measurement. :
❦ Due to light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. Thanks for your understanding! :
❦ If you aren't satisfied with the item,please contact us before you leave the feedback,thank you for your support! :

Купувачи како што сакаат

Waboba Месечината Бие Топката, Жолта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Waboba Месечината Бие Топката, Жолта

НУЛТА ГРАВИТАЦИЈА ОТСКОКНУВАЊЕ!Конструиран да биде највисокиот жив топка.На лесни Нулта Гравитација П�

DEN 1253.76
САД Играчка GS829 Виножито ПВЦ Soccerballs, 6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

САД Играчка GS829 Виножито ПВЦ Soccerballs, 6

Тип На Производ : Рекреација Топката.Пакет Димензии : 2.0 "L 2.0" W 1.0 " Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 3.

DEN 245.28
Лебдечки Удар Топката Играчки, Деца Деца Избалансирани Лебди Удар Цевка Топки, Родител‑Дете Момчиња и Девојки
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Лебдечки Удар Топката Играчки, Деца Деца Избалансирани Лебди Удар Цевка Топки, Родител‑Дете Момчиња и Девојки

Може да се промовира родител‑дете комуникација, подобрување на пријателство и така натаму.Може да се к�

DEN 256.56
MAOXI 10 Компјутери/Set Пена Топки за Мачки, Мека Виножито Топката Милениче Играчки Смешно Шарени ЕВА Интерактивни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MAOXI 10 Компјутери/Set Пена Топки за Мачки, Мека Виножито Топката Милениче Играчки Смешно Шарени ЕВА Интерактивни

Топката се направи на ЕВА материјал со виножито шема и светли бои, која ќе го привлече вниманието на дом�

DEN 1704.00