• Неодамнешно
Лебдечки Удар Топката Играчки, Деца Деца Избалансирани Лебди Удар Цевка Топки, Родител‑Дете Момчиња и Девојки за Деца Над 3 Години

Лебдечки Удар Топката Играчки, Деца Деца Избалансирани Лебди Удар Цевка Топки, Родител‑Дете Момчиња и Девојки

Buyers rating:
DEN 256.56

Количина на стоки

Може да се промовира родител‑дете комуникација, подобрување на пријателство и така натаму.Може да се користи како Божиќ, роденденот и други празник подароци за роднини и пријатели.Подобрување на детето меморија, развие моторни вештини, подобрување на рака‑око координација и подобрување на интелигенција.Може да се вежба способност за контрола на бебето телото и зголемување на капацитет на белите дробови, преку разумна контрола за да се постигне изедначување.Совршена играчка за деца и возрасни.Погоден за деца над 3 години.Функција : 1. Совршена играчка за деца и возрасни.Погоден за деца над 3 години.2. Може да се вежба способност за контрола на бебето телото и зголемување на капацитет на белите дробови, преку разумна контрола за да се постигне изедначување.3. Подобрување на детето меморија, развие моторни вештини, подобрување на рака‑око координација и подобрување на интелигенција.4. Може да се промовира родител‑дете комуникација, подобрување на пријателство и така натаму.5. Може да се користи како Божиќ, роденденот и други празник подароци за роднини и пријатели.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Лебди Удар Цевка Balls Material : Дрво Соодветна Возраст : Над 3 Години Функции : ја Зголемува капацитет на белите дробови, ја подобрува детската меморија, итн.Пакет Листата : 3 x Играчка Заградата 6 x Пена Топката .

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Floating Blow Pipe Balls
Material:
Wood
Suitable Age:
Above 3 Years Old
Functions:
Increases lung capacity, improves the child's memory, etc.
Package List:
3 x Toy Bracket  :
6 x Foam Ball  :

Купувачи како што сакаат

MAOXI 10 Компјутери/Set Пена Топки за Мачки, Мека Виножито Топката Милениче Играчки Смешно Шарени ЕВА Интерактивни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

MAOXI 10 Компјутери/Set Пена Топки за Мачки, Мека Виножито Топката Милениче Играчки Смешно Шарени ЕВА Интерактивни

Топката се направи на ЕВА материјал со виножито шема и светли бои, која ќе го привлече вниманието на дом�

DEN 1704.00
Притисни Меур Поп Стрес Топката Играчка,3D Декомпресија Меур Играчки,Стискаш Топката Играчка,Божиќ Порибување
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Притисни Меур Поп Стрес Топката Играчка,3D Декомпресија Меур Играчки,Стискаш Топката Играчка,Божиќ Порибување

Силикони : оваа топка е направен од силикон,тоа нема да предизвика никаква штета на деца и домашни милен�

DEN 215.76
Waboba Месечината Бие Топката, Жолта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Waboba Месечината Бие Топката, Жолта

НУЛТА ГРАВИТАЦИЈА ОТСКОКНУВАЊЕ!Конструиран да биде највисокиот жив топка.На лесни Нулта Гравитација П�

DEN 1253.76