• Неодамнешно
LoveinDIY 2 ПАРЧИЊА Пукам Полна Големина Јапонски Дрво Kendama Топката Традиционална Вештина Игра Играчка

LoveinDIY 2 ПАРЧИЊА Пукам Полна Големина Јапонски Дрво Kendama Топката Традиционална Вештина Игра Играчка

Buyers rating:
DEN 431.76

Количина на стоки

Одлично за Почетници и Напредни играчи.Погоден за хобисти во широк возраст опсег.Подобрување на вашата страна око координација, како и вашиот тајминг, рамнотежа и концентрација.Јапонски Kendama традиционалните игра играчки фрли и фати вештина Играчка.Научат традиционалните трикови или да креирате ваши!Трик можностите вклучуваат фаќа, фрла, шила и партер.Опис : - Јапонски Kendama традиционалните игра играчки фрли и фати вештина Играчка. - Да се подобри вашата рака око координација, како и вашиот тајминг, рамнотежа и концентрација. - Да научат традиционалните трикови или да креирате ваши!Трик можностите вклучуваат фаќа, фрла, шила и партер. - Погоден за хобисти во широк возраст опсег. - Одлично за Почетници и Напредни играчи.Спецификација : - Должина : Appox. 18cm / 7.09 во. - Топка со Дијаметар : 6cm / 2.36 инчен - Купот Ширина : 7cm / 2.76 во. - Материјал : Дрво Бои : Црно-сино, Црно-red Package Вклучува : Парче Дрвени Kendama Играчка Топката Црно-сини Парче Дрвени Kendama Играчка Топката Црно-red Note : Поради рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка во големина.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

САД Играчка GS829 Виножито ПВЦ Soccerballs, 6
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

САД Играчка GS829 Виножито ПВЦ Soccerballs, 6

Тип На Производ : Рекреација Топката.Пакет Димензии : 2.0 "L 2.0" W 1.0 " Х Земја На Потекло : Кина.Пакет Тежина : 3.

DEN 245.28
Waboba Месечината Бие Топката, Жолта
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Waboba Месечината Бие Топката, Жолта

НУЛТА ГРАВИТАЦИЈА ОТСКОКНУВАЊЕ!Конструиран да биде највисокиот жив топка.На лесни Нулта Гравитација П�

DEN 1253.76
Шарени Стискаш Грозје Топки - Анти-Стрес Squishy Топки Сензорни Играчка врвка за околу Рака Стискаш Грозје Играчка
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шарени Стискаш Грозје Топки - Анти-Стрес Squishy Топки Сензорни Играчка врвка за околу Рака Стискаш Грозје Играчка

【Стрес Ослободување Играчка】Дали вашето дете само сака да има многу интересна играчка или треба на не�

DEN 1120.80
Бебе Загатка Рака Фаќање на Топката, Сензорни Топки за Бебе Деца, Трајни Мека и Текстура Масажа Топката Со Светла
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бебе Загатка Рака Фаќање на Топката, Сензорни Топки за Бебе Деца, Трајни Мека и Текстура Масажа Топката Со Светла

Даде Брз Старт : висок контраст на бои им овозможи на вашето бебе да се фокусираат.Поставените површинат

DEN 882.96
ZZ Осветлување Бебе Дете Доенче Почетокот на Образовни Мека Кадифен Ознака Шарени Топка Рака Фатете со Бел Внатре
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ZZ Осветлување Бебе Дете Доенче Почетокот на Образовни Мека Кадифен Ознака Шарени Топка Рака Фатете со Бел Внатре

Дијаметар : 15cm / 5.91 во(топката со назнака : 23cm / 9.06 во).Корица : Кадифен(супер меки и cuddly); Полнење : полипропи

DEN 280.32